Mutlu Başkan, Şehit aileleri ve gazilerin taleplerini Bakan Derya Yanık’a iletti

İç Anadolu Bölgesi Şehit Aileleri ve Gazi Dernek Başkanları meclise giderek şehit aileleri ve gazilerin talepleri iletmek üzere Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık’ı makamında ziyaret etti. Bakan Yanık şehit aileleri ve gazilerimizin bizlerin baş tacı olduğunu belirterekkendilerine iletilen taleplerinçalışmalarının ivedilikle başlatılacağınısöyleyerek, Şehit ve Gazi Birimi Genel Müdürü Şemsettin Yalçın’ a iletilen taleplerin incelenmesi […]
Genel - 2 Şubat 2023 16:27 A A

İç Anadolu Bölgesi Şehit Aileleri ve Gazi Dernek Başkanları meclise giderek şehit aileleri ve gazilerin talepleri iletmek üzere Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık’ı makamında ziyaret etti.

Bakan Yanık şehit aileleri ve gazilerimizin bizlerin baş tacı olduğunu belirterekkendilerine iletilen taleplerinçalışmalarının ivedilikle başlatılacağınısöyleyerek, Şehit ve Gazi Birimi Genel Müdürü Şemsettin Yalçın’ a iletilen taleplerin incelenmesi ve değerlendirilmesi hususunda talimat verdi.

Kırşehir Şehit aileleri Derneği Başkanı Mutlu Kılıçaslan Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık’a kendilerine vermiş olduğu destek ve misafirperverliklerinden dolayı teşekkür etti.

Comments

comments

Bu haber 425 kez okundu.
Genel - 16:27 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.