NARKOTİK DEN OPERASYON

Kırşehir‘de düzenlenen uyuşturucu operasyonunda 2 kişi gözaltına alındı. İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince kent merkezinde 2 adrese eş zamanlı operasyon düzenlendi. Teknik ve fiziki takibin ardından yapılan operasyonda Kayabaşı Mahallesi’nde M.U ve Kervansaray Mahallesi’nde D.K gözaltına alındı. M.U’nun üst aramasında “fişek” tabir edilen içime hazır 4 paket sentetik kannabinoid maddesi, D.K’nın […]
Genel - 3 Ağustos 2017 09:24 A A

Kırşehir‘de düzenlenen uyuşturucu operasyonunda 2 kişi gözaltına alındı.

İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince kent merkezinde 2 adrese eş zamanlı operasyon düzenlendi.

Teknik ve fiziki takibin ardından yapılan operasyonda Kayabaşı Mahallesi’nde M.U ve Kervansaray Mahallesi’nde D.K gözaltına alındı.

M.U’nun üst aramasında “fişek” tabir edilen içime hazır 4 paket sentetik kannabinoid maddesi, D.K’nın ikametinde 50 kök Hint keneviri ve içime hazır 3 paket sentetik kannabinoid ele geçirildi.

M.U. ve D.K, Ahi Evran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde sağlık kontrolünden geçirilerek emniyete götürüldü.

Öte yandan M.U’nun, Aksaray ilinde hakkında arama kararı bulunduğu için Aksaray’a gönderildiği öğrenildi.

 

Comments

comments

Bu haber 9138 kez okundu.
Genel - 09:24 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.