NE KADAR ÜCRET ALDI

Mevlid-i Nebi etkinlikleri kapsamında Çiçekdağı’nda program yapan Prof. Dr. Nihat Hatipoglu’na ödenen ücret bölgede bir hayli konuşularak değişik rakamlar ortaya konmuştu. Siyasi atmosferin getirmiş olduğu söylenti ve sahte sosyal medya hesaplarıyla alınan hizmetin bedeli 100 binlerce liraya kadar çıkartılarak konuşulması üzerine Kırşehir Aktüel olarak yaptığımız araştırmalar neticesinde alınan hizmet bedelinin 9 bin tl olduğu tespit […]
Genel - 28 Kasım 2018 18:17 A A

Mevlid-i Nebi etkinlikleri kapsamında Çiçekdağı’nda program yapan Prof. Dr. Nihat Hatipoglu’na ödenen ücret bölgede bir hayli konuşularak değişik rakamlar ortaya konmuştu.

Siyasi atmosferin getirmiş olduğu söylenti ve sahte sosyal medya hesaplarıyla alınan hizmetin bedeli 100 binlerce liraya kadar çıkartılarak konuşulması üzerine Kırşehir Aktüel olarak yaptığımız araştırmalar neticesinde alınan hizmet bedelinin 9 bin tl olduğu tespit edildi.

 

Nihat Hatipoğlu’nun programına  ödenen ücretin gereksiz olduğunu düşünen ler ve yaptıkları eleştirilerle beraber,programa katılarak  memnuniyetini dile getirirken binlerce kişi içerisinden “sıradan bir sanatçı getireceğine dinimizi ve peygamberimizi anlatan birisini getirdiği için Belediyemize teşekkür ediyoruz” sözleriyle yorum yapanlarda dikkat çekti.

 

Nihat Hatipoğlu’na, Çiçekdağı Belediyesi tarafından ödenen ücretin 90-100 Binlerle teleffuz edilmesinin üzerine, Faturaya ulaşan ekibimiz, menejer Ahmet Kemal Bacak’ın hesabına Yerköy Halk bankasından yapılan havale ” Mevlid kandili sebebiyle ilçemizde sosyal ve dini kültür etkinliğinin düzenlenmesi için Prof.Dr. Nihat Hatipoğlu’nun sunacağı mevlid kandili proğramı“açıklaması ile 9 bin artı kdv olarak yansıdığı görüldü.

Comments

comments

Bu haber 9532 kez okundu.
Genel - 18:17 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

 • Ahmet Kemal BACAK 15 Ocak 2019 02:51

  Bu Ücretin İçerisinde Sanatçı Yol Yemek Konaklama Masrafları Sunucu ve Reklam Bedelleri Dahildir…. Dikkatinizi Çekerim ( ahmet kemal bacak)

  Yol = istanbul – çiçekdağı – istanbul ( Araç Benzinli ve litrede 9.6 krş Yakmakta)
  Reklam Bedelleri = Facebook İnstagram 4 Günlük Gün Başı Dolar * 2 Günlük 20 Dolar Total 80 $
  Yemek ve Konaklama Bedelleri
  Sunucu Bedeli
  Sanatçı Bedeli

  Nihat Hatipoğlu’na Ne Kadar Kalmış Olabilir ????!!!! İnsaf Edin..