NEFES KREDİSİ BAŞLADI

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı   Selahattin Ekicioğlu TOBB nefes kredisi ile ilgili bir açıklama yayınladı. Açıklamada, Kredi limitinin 50 binle sınırlı olduğu belirtilirken, kobi lere en büyük sorunları olan finansman konusunda destek olacağını belirtti. Yapılan açıklamada şu şekilde ;  İçinde bulunduğumuz ekonomik süreç içerisinde Üyelerimiz’in karşılaştığı en büyük sorunlardan birisi de finansmana […]
Genel - 3 Nisan 2018 17:53 A A

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı   Selahattin Ekicioğlu TOBB nefes kredisi ile ilgili bir açıklama yayınladı.

Açıklamada, Kredi limitinin 50 binle sınırlı olduğu belirtilirken, kobi lere en büyük sorunları olan finansman konusunda destek olacağını belirtti.

Yapılan açıklamada şu şekilde ; 

İçinde bulunduğumuz ekonomik süreç içerisinde Üyelerimiz’in karşılaştığı en büyük sorunlardan birisi de finansmana erişimde yaşanan sıkıntılar ve enflasyonun çok üzerindeki kredi faizleridir. Bu nedenle ülkemiz ve şehrimiz ekonomisinde önemli yer tutan Küçük ve Orta Ölçekli İşletmelerin (KOBİ) finansman sorunlarının giderilmesine katkı sağlamak amacıyla, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da TOBB Nefes Kredisi projesi hayata geçirilmiştir.

 Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Üyelerimizin; 3 Nisan 2018 tarihinden itibaren Odamız’dan Faaliyet Belgelerini alarak Nefes Kredisi için Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halk Bankası ve Denizbank Şubelerinden herhangi birine başvuru yapmaları yeterlidir.  Kredinin limiti 50.000 TL olup, kredinin brüt aylık faiz oranı %0.99 ve masraf ücreti en fazla 48 TL olacaktır.   Kredi Garanti Fonu, Nefes Kredisi Projesi kapsamında KOBİ’lerimize %80 oranında Hazine destekli kefalet sağlayacak ve Üyelerimize kefil olacaktır.   

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Üyelerimize finasmana erişim konusunda destek olacak olan Nefes Kredisi kampanyasının Üyelerimize hayırlı olmasını diliyor, saygılarımı sunuyorum.

 

 

Comments

comments

Bu haber 4798 kez okundu.
Genel - 17:53 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.