NİYE ZAHMET EDİYORSUNUZ DİYEN KAHRAMAN….

Çiçekdağı Belediye Başkanı İsmail Deniz, Ülkü Ocakları Genel başkanı  Olcay Kılavuz ve Köseli Belediye Başkanı Bekir Yılmaz bugün Gata da tedavisi devam eden, Afrin gazimiz Gururumuz Hemşerimiz Kahraman Özgür Ocak komutanımızı,ziyaret ederek, geçmiş olsun dileklerini ilettiler. Kahramanın durumunun iyi olduğu, bilinci ve şuuru açık bir şekilde tedavisine devam edildiği bilgisi alınırken Ziyaret için gelen heyete, […]
Genel - 17 Şubat 2018 15:26 A A

Çiçekdağı Belediye Başkanı İsmail Deniz, Ülkü Ocakları Genel başkanı  Olcay Kılavuz ve Köseli Belediye Başkanı Bekir Yılmaz bugün Gata da tedavisi devam eden, Afrin gazimiz Gururumuz Hemşerimiz Kahraman Özgür Ocak komutanımızı,ziyaret ederek, geçmiş olsun dileklerini ilettiler.

Kahramanın durumunun iyi olduğu, bilinci ve şuuru açık bir şekilde tedavisine devam edildiği bilgisi alınırken Ziyaret için gelen heyete, NEDEN ZAHMET EDİP BURAYA KADAR YORULDUNUZ diyen Kahraman Özgür Ocak’ın alçak gönüllülüğü ziyaretçileri hayran bıraktı.

İYİLEŞİP GÖREVİMİN BAŞINA DÖNECEĞİM 

“Vatan ve bayrak için canını seve seve vermeye hazır olduğunu söyleyen Gazi Özgür Ocak, bir an önce iyileşip görevimin başına döneceğim” dedi.

Bir bacağım değil bin bacağım olsa vatana feda diyen Ocak’a Ülkü Ocakları genel başkanı Olcay Kılavuz, “Gidecek başka vatanımız yok, hepimiz seve seve can vermeye hazırız” dedi.

Çiçekdağı Belediye Başkanı İsmail Deniz kahramanımızın yanında olduklarını, iyi dileklerini ve kendilerininde şehadet şerbeti içmeye hazır olduklarını bildirirdi.

Comments

comments

Bu haber 16284 kez okundu.
Genel - 15:26 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.