O Gece İçin Geri Sayım Başladı

İnternet Gazeteciliği Derneği Kırşehir İl Temsilciliği’nin geleneksel hale getirdiği ve birçok dalda kendini ispatlamış emektar gazetecilerin ödüllendirildiği muhteşem basın gecesi bu yıl yine şehre damgasını vuracak.
Genel - 3 Ocak 2020 23:56 A A

İnternet Gazeteciliği Derneği Kırşehir İl Temsilciliği’nin geleneksel hale getirdiği ve birçok dalda kendini ispatlamış emektar gazetecilerin ödüllendirildiği muhteşem basın gecesi bu yıl yine şehre damgasını vuracak.

Bünyesinde bulunan üyeleri, hızlı ve doğru haber konusundaki başarısı ile ve geçen yıl Kırşehir’de düzenlediği basın gecesi ile basın mensupları başta olmak üzere birçok kurumun ve kişinin takdirini kazanan, Kırşehir’de bulunan diğer derneklere örnek olan İnternet Gazeteciliği Derneği Kırşehir İl Temsilciliği, her kesimden gazetecileri ve konuklarını ayrım gözetmeden basın gecesine davet etti.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününü kutlamak ve yılın gazetecilerine ödül vermek için organize edilen “Kırşehir Ödül Töreni” 9 Ocak Perşembe günü Neşet Ertaş Kültür ve Sanat Merkezi’nde saat 19.00’da düzenlenecek ve TİGAD İl Temsilciği yine bir ilke imza atacak.

Şehir dışından ve ulusal medyadan ünlü ve başarılı birçok gazeteci ile sürpriz konuklar da Kırşehir’e gelerek gecede yerini alacak.

TİGAD Kırşehir Temsilcisi Erdem Yeşer yapmış olduğu açıklamada ”Günümüzde, internet giderek daha fazla önem kazanmakta ve artık insanlar birçok haberi internet üzerinden öğrenmektedir. Bu anlamda internet gazeteciliği konusunda da önemli adımlar atılmakta ve dünya üzerinde yayın yapan binlerce dijital gazete ve internet sitesi bulunmaktadır. İnternet üzerinden haber yapan halkı bilgilendiren ahlaki değerlerini her zaman ön planda tutan, gece gündüz demeden canla başla çalışan birbirinden kıymetli arkadaşlarımızı Kırşehir’de tek bir çatı altında topladık. Derneğimizde bulunan her bir gazeteci arkadaşımız bizim için çok değerli. Biz bu yola onlarla beraber çıktık. Geçen yıl Kırşehir’de bir ilki gerçekleştirerek birçok dalda başarı sağlamış arkadaşlarımıza ödül verdik. Gecemiz o kadar çok ses getirdi ki bu yıl da birçok derneğe örnek olduğumuzu görmek bizleri gururlandırdı. Gecemize herkes davetlidir. Asla ayrım gözetmeden, ötekileştirmeden ulaşabildiğimiz herkese davetimizi iletiyoruz ve iletmeye de devam edeceğiz. Değerli dostlarımızı gecemizde aramızda görmekten mutluluk duyarız. 9 OCAK PERŞEMBE GÜNÜ NEŞET ERTAŞ KÜLTÜR MERKEZİ’NE HERKESİ BEKLİYORUZ” ifadelerini kullandı.

Comments

comments

Bu haber 4043 kez okundu.
Genel - 23:56 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.