KIRŞEHİR OLİMPİK YÜZME HAVUZUNA KAVUŞTU

        Yarı olimpik yüzme havuzu hizmete açıldı… Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü görevine gelir gelmez  icraatlarını hızlandıran İl Müdürü Emre Aslan, , havuzun halka açık olarak haftanın üç günü kadınlara, üç günü de erkeklere hizmet verileceğini belirtti. Aslan yaptığı yazılı açıklamada  sunları söyledi, Yarı olimpik yüzme havuzu salı, perşembe, cumartesi günleri […]
Genel - 6 Nisan 2017 12:03 A A

 

 

 

 

Yarı olimpik yüzme havuzu hizmete açıldı…

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü görevine gelir gelmez  icraatlarını hızlandıran İl Müdürü Emre Aslan, , havuzun halka açık olarak haftanın üç günü kadınlara, üç günü de erkeklere hizmet verileceğini belirtti.

Aslan yaptığı yazılı açıklamada  sunları söyledi, Yarı olimpik yüzme havuzu salı, perşembe, cumartesi günleri bayanlar tarafından kullanılacaktır.  Çarşamba, pazar, cuma günleri baylar tarafından kullanılacaktır. Havuza giriş yapmak isteyen halkımız üyelik formunu havuzdaki görevlilerden temin etmek suretiyle, sağlık formunu aile hekimlerinden, üyelik formunu ise havuz danışma görevlilerinden alabilecek. Bir defaya mahsus 10 lira ücret vererek üyelik işlemleri tamamlanmış olacaktır. Havuz giriş ücretleri ise sivil 10, öğrenci ve sporcu 8, şehit yakınları 5, gaziler 5, engelliler 5, kulvar ücreti 12 kişi için 100 lira ve eğitim seansları ise saatlik 25 liradır.”

 

Comments

comments

Bu haber 14497 kez okundu.
Genel - 12:03 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.