ONLİNE RANDEVULU HALI SAHA

Geçtiğimiz aylarda Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya’nın topa ilk vuruşu ile hizmete açılan kapalı halı saha hizmet vermeye başladı. Halı saha hizmetinin personel ve öğrenciler için gerekli bir ihtiyaç olduğunu belirten SKS daire Başkanlığı Türkiye’nin çoğu yerinde olmayan rezervasyon sistemi ile çalışıldığını belirterek,öğrencilere ve personele sisteme girdiklerinde indirim yapıldığını da kaydetti. Kapalı […]
Genel - 7 Mart 2018 09:36 A A

Geçtiğimiz aylarda Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya’nın topa ilk vuruşu ile hizmete açılan kapalı halı saha hizmet vermeye başladı.

Halı saha hizmetinin personel ve öğrenciler için gerekli bir ihtiyaç olduğunu belirten SKS daire Başkanlığı Türkiye’nin çoğu yerinde olmayan rezervasyon sistemi ile çalışıldığını belirterek,öğrencilere ve personele sisteme girdiklerinde indirim yapıldığını da kaydetti. Kapalı Halı Sahanın ayrıca çevresinde yeni düzenlemeler yapacaklarını da vurgulayan Başkan Çelik, Bâb-ı Ahi Kafeteryasının 2. şubesini de oraya açacaklarının bilgisini verdi.

Teknik yeterlilik olarak Kırşehir standartlarının üzerinde donanıma sahip olan kompleksin 8 adet banyosu ve 30 araçlık oto parkı ile geniş kitlelere hizmet vermesi bekleniyor.

Halı sahanın içerisinde bulunduğu kompleksin büyük bir kısmında seyirci olarak gelmek isteyen ailelere özel çalışma yapılırken, Bab-ı Ahi pastanesinin 2. Şubesinin de buraya açılacağı bildirildi.

 

Comments

comments

Bu haber 14457 kez okundu.
Genel - 09:36 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.