Onur Köksal Kırşehir’in Markası İçin Müjdeyi Verdi

Doç. Dr. Onur Köksal Kırşehir’de fabrikası kurulacak olan Ahi Baba markası ile ilgili sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu.
Manşet Haberleri - 19 Nisan 2020 13:24 A A

Doç. Dr. Onur Köksal Kırşehir’de fabrikası kurulacak olan Ahi Baba markası ile ilgili sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu.

Köksal Kırşehir’de yapılacak cok iş olduğuna dikkat çekerek iş adamlarını destek olmaya davet etti. Köksal paylaşımına şu ifadelere yer verdi:

“Bir Şehir Düşünün Yenilik ve ilerleme gerçekleştirebilmenin tek gerçek yolu, çözmek istediğiniz problemi tanımlamanız ve problemin koşullarına göre kendi çözüm yollarınızı üretmenizdir. Hiçbir yatırımın olmadığı bir şehir düşünün. Tek yatırımı mevduat. Zengini çok ama işvereni yok. İnsanlarin birsüre sonra çaresizlikten terkettiği bir şehir. Şehrin siyasetinin ve siyasi geleceğinin kahvelerde tayin edildiği bir şehir. Biz onu tanımıyoruz diyerek yönetici tercihlerinin yapıldığı fakat sonrasında pişmanlıkların yaşandığı bir şehir. Dedikodu sarmalının insan öğütmek üzerine kurulu olduğu bir şehir. Şirin diye ünlü iken Şirin’likten Garib’liğe doğru hızla koşan bir şehir. Peki bu şehrin bunca zengini nerede? Ne yapıyor? Bu şehir bunların da değil mi? Öldükleri zaman bu şehre defnedilmeyecekler mi? Ağalar, Beyler. Bu şehirde yapılacak çok iş var. Kazanılacak ve bölüşülecek çok aş var. Yeter ki isteyelim. Kökleri bu şehre dayanan bir marka geliyor. Bu şehrin parlayan yıldızı olacak. Biz el attık sizler omuz vereceksiniz. Bu Kırşehir’in markası, Kırşehirin yatırımı. Gayret bizden Takdir Allah’tan. Şehrimize hayırlı olsun demeye az kaldı.”

Comments

comments

Bu haber 2273 kez okundu.
Sponsorlu Reklam

Manşet Haberleri - 13:24 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.