ONUR KÖKSAL “MEMLEKETİM EVLADINA SAHİP ÇIKACAKTIR”

31 Mart Yerel seçimlerinde Kırşehir belediye Başkanlığı için MHP’den aday olan Doç. Dr. Onur Köksal, Bazı basın yayın organlarında çıkan “ÇEKİLECEK” haberlerinin gerçeği yansıtmadığını belirtir bir açıklama yaptı. Köksal yaptığı açıklamada algı operasyonunun başarılı olamayacağını belirterek şu ifadeleri kullandı; KAMUOYUNA DUYURULUR. Saygıdeğer Hemşehrilerim… Bu kutlu yola çıktığımız ilk günden bu güne; gittikçe artan ve Allah’ın […]
Manşet Haberleri - 8 Şubat 2019 09:33 A A

31 Mart Yerel seçimlerinde Kırşehir belediye Başkanlığı için MHP’den aday olan Doç. Dr. Onur Köksal, Bazı basın yayın organlarında çıkan “ÇEKİLECEK” haberlerinin gerçeği yansıtmadığını belirtir bir açıklama yaptı.

Köksal yaptığı açıklamada algı operasyonunun başarılı olamayacağını belirterek şu ifadeleri kullandı;

KAMUOYUNA DUYURULUR.
Saygıdeğer Hemşehrilerim…
Bu kutlu yola çıktığımız ilk günden bu güne; gittikçe artan ve Allah’ın izniyle artmaya devam edecek olan teveccühünüz, birlikte yönetmeye talip olduğumuz Kırşehir’imiz makus talihini değiştirecek olan projelerimiz, şahsımı en güçlü aday yapmıştır. Son günlerde taraflı haber sitelerinde adaylıktan çekileceğime dair mesnetsiz ve bir o kadar da şuursuz haberler yer almaktadır. Şehrimizin benimsediği, “Bizim Onur” diye bağrına bastığı şahsıma yönelik yapılan bu algı operasyonu hiçbir zaman amacına ulaşmayacaktır. Memleketim evladına sahip çıkacaktır.
Siyasetimizi kirletmeden, hemşehrilerimizi ötekileştirmeden, MHP’ye yakışan bir iradeyle yolumuza sonunu kadar devam edeceğimizden zerre kadar şüpheniz olmasın.
Saygılarımla…
Doç. Dr. Onur KÖKSAL
Milliyetçi Hareket Partisi
Kırşehir Belediye Başkan Adayı

Comments

comments

Bu haber 6256 kez okundu.
Manşet Haberleri - 09:33 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.