ÖRNEK DAVRANIŞ SERGİLEYEN GÜVENLİK GÖREVLİSİ’NE TEŞEKKÜR PLAKETİ

Kırşehir AEÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde görev yerinde mesaisi esnasında bir vatandaşın içerisinde 6 Bin TL bulunan cüzdanını kaybettiğini fark ederek vatandaşa ulaşan ve teslim eden Berkan KILIÇ isimli güvenlik personeline Kırşehir Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Uzm. Dr. Suat TÜRKOĞLU tarafından teşekkür plaketi takdim edildi. Vatandaşın üzüntüsünü kısa sürede sevince çeviren personelin davranışının herkese […]
Genel - 26 Ekim 2017 23:31 A A

Kırşehir AEÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde görev yerinde mesaisi esnasında bir vatandaşın içerisinde 6 Bin TL bulunan cüzdanını kaybettiğini fark ederek vatandaşa ulaşan ve teslim eden Berkan KILIÇ isimli güvenlik personeline Kırşehir Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Uzm. Dr. Suat TÜRKOĞLU tarafından teşekkür plaketi takdim edildi.

Vatandaşın üzüntüsünü kısa sürede sevince çeviren personelin davranışının herkese örnek olması gerektiğini belirten Genel Sekreter Türkoğlu, “Hastanemizi en iyi şekilde temsil ettiğin için tebrik ediyor ve bundan sonraki görevinde başarılar diliyorum” dedi.

Comments

comments

Bu haber 9012 kez okundu.
Genel - 23:31 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.