OSMANLI OCAKLARI İÇ ANADOLU BÖLGE VE İL BAŞKANLARINDAN ORTAK AÇIKLAMA

Osmanlı Ocakları İç Anadolu Bölge Başkanlığında, Bölge Başkanı Alparslan Aşkın, Yozgat il Başkanı Nurtekin Tekin, Kırşehir il Başkanı Murat Erdem tarafından ortak basın açıklaması yapıldı.   Açıklamada 28 Ocak-11 Şubat tarihleri arasında Osmanlı Ocakları Genel Merkezi tarafından tertip edilen “Şehit yakınlarına ve gazilere Umre” faaliyetlerinde 177 şehit yakını ve gaziyi umreye götürdüklerini ve sorunsuz dönüş […]
Genel - 14 Şubat 2018 20:39 A A

Osmanlı Ocakları İç Anadolu Bölge Başkanlığında, Bölge Başkanı Alparslan Aşkın, Yozgat il Başkanı Nurtekin Tekin, Kırşehir il Başkanı Murat Erdem tarafından ortak basın açıklaması yapıldı.

 

Açıklamada 28 Ocak-11 Şubat tarihleri arasında Osmanlı Ocakları Genel Merkezi tarafından tertip edilen “Şehit yakınlarına ve gazilere Umre” faaliyetlerinde 177 şehit yakını ve gaziyi umreye götürdüklerini ve sorunsuz dönüş yaptıklarını dile getirildi. Bu hizmeti yerine getirerek Şehit yakınlarına ve gazilerin yüreğine su serpmenin huzuruna eriştiklerini dile getirdi.

Zeytin dalı operasyonuna değinen Yozgat il başkanı Nurtekin Tekin, sınırsız destek verdikleri operasyonun her türlü arkasında olduklarını bildirdi.

Sevgililer gününün doğuş ve yayılışı hakkında bilgi veren Tekin, kabul etmedikleri gibi 14 Şubat tarihinin  “ŞEHİTLER GÜNÜ” olarak ilan ettiklerini sözlerine ekledi.

 

Comments

comments

Bu haber 9879 kez okundu.
Genel - 20:39 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.