Osmanlı Ocakları Kırşehir İl Başkanlığı Açılışı Yapıldı

Osmanlı Ocakları Kırşehir İl Başkanlığı açılışı yapıldı. Açılışa Kurucu Genel Başkan Kadir Canpolat ve bir çok davetli katılım sağladı. İl Başkanlığı kurdelesini kesip il binasını hizmete açan Kadir Canpolat davetlilerle bir araya geldi. Kadir Canpolat açılıştan sonra açıklamalarında; “ Yurt genelinde teşkilatlanma çalışmalarını sürdüren Osmanlı Ocakları Kırşehir’de teşkilatlanması tamamlandı. Biz Osmanlı Ocakları, Osmanlı hoşgörüsünü ve […]
Genel - 25 Şubat 2018 23:57 A A

Osmanlı Ocakları Kırşehir İl Başkanlığı açılışı yapıldı.

Açılışa Kurucu Genel Başkan Kadir Canpolat ve bir çok davetli katılım sağladı.
İl Başkanlığı kurdelesini kesip il binasını hizmete açan Kadir Canpolat davetlilerle bir araya geldi. Kadir Canpolat açılıştan sonra açıklamalarında; “ Yurt genelinde teşkilatlanma çalışmalarını sürdüren Osmanlı Ocakları Kırşehir’de teşkilatlanması tamamlandı.
Biz Osmanlı Ocakları, Osmanlı hoşgörüsünü ve ahlakını yaşayarak ve yaşatarak asırlardır süre gelen bu mirasa sahip çıkmayı ve bu mirası yarınlarımıza ışık tutan genç nesillere aktarmayı hedefliyor, Osmanlı’nın bize bıraktığı medeniyetimize sahip çıkmaya çalışıyoruz.” Dedi.
Canpolat konuşmasına şöyle devam etti; “Kırşehir Osmanlı Ocakları il Başkanı Murat Erdem ve Bölge Başkanımız Alparslan Aşkın’ı kutluyor ve hayırlı çalışmalarını destekliyorum. Yozgat İl Başkanı Nurtekin Tekin , İstanbul Pendik İlçe Başkanı Serhat Yücel’in de katılımı ile birlik ve beraberlik mesajları eşliğinde birlik ve beraberlik adına faaliyetler beklemekteyim.
Milli birlik ve kardeşlik ideallerinde birleşerek tek bayrak, tek millet, tek vatan tek devlet ülküsünde olacağımız bilinmelidir. İman, ahlak, adalet duygusunu yüreğinde barındıran herkesi ocağımıza bekliyoruz. Biz ayrımcı değil bütünleyici olacağız. Bu yüzden tüm siyasi partilere eşit mesafede siyaset üstü bir kurum olmanın değerlerini hep beraber yaşayacağız.” Dedi.

Comments

comments

Bu haber 11242 kez okundu.
Genel - 23:57 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.