ÖZBAĞ ŞAMPİYON

Kırşehir’de 5 köyün katılımıyla ‘Köyler arası futbol turnuvası’ düzenlendi. Turnuvanın Lideri Özbağ 5 köyün katıldığı Turnuvayı  Kırşehir Gönül Dostları adına Murat Uzun, Ümit Kılıç, Adem Atar, Levent Akkurt, Ömer Karaca ve Sedat Yiğit düzenledi. Turnuvaya, Sıdıklı, Özbağ, Kortulu, Yağmurlu ve Karakurt köyleri katılım sağlarken, 1. köyler arası futbol turnuvasının amacının, tanışıp kaynaşmak ve köyler arası […]
Genel - 4 Ağustos 2018 03:29 A A

Kırşehir’de 5 köyün katılımıyla ‘Köyler arası futbol turnuvası’ düzenlendi.

Turnuvanın Lideri Özbağ

5 köyün katıldığı Turnuvayı  Kırşehir Gönül Dostları adına Murat Uzun, Ümit Kılıç, Adem Atar, Levent Akkurt, Ömer Karaca ve Sedat Yiğit düzenledi.

Turnuvaya, Sıdıklı, Özbağ, Kortulu, Yağmurlu ve Karakurt köyleri katılım sağlarken, 1. köyler arası futbol turnuvasının amacının, tanışıp kaynaşmak ve köyler arası güzel ve tatlı bir rekabet ortamı oluşturmak oldu.

Konu ile açıklama yapan Kırşehir Gönül Dostları Sosyal medya grup başkanı Murat Uzun; “Bu turnuvaya 5 köy katıldı. 5 köy takımları arasında kıyasıya bir mücadele ile bugün finale kalan iki köy takımı ile turnuvada sona gelindi. Bugün her iki takım da final maçlarını yaptılar. Özbağ ve Sıdıklı arasında oynanan maçı özbağ 14 gol atarak kazandı ve kupayı almaya hak kazandı. Buradaki amacımız köylülerin ve gençlerin birbiriyle kaynaşması ve tanışmasını sağlamaktır. Beraber daha güzel vakit geçirebilmektir. Elhamdülillah böylede oldu. Bütün köylerin gençleri tanışıp kaynaştılar. Ve turnuva güzel bir şekilde sona erdi.” dedi.

Comments

comments

Bu haber 10756 kez okundu.
Genel - 03:29 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.