PARHAD’DAN KIRŞEHİR ZİYARETİ

22 Aralık Paramedikler Günü kapsamında Genel Başkanı Hasan Basri KIZILDAĞ’ın öncülüğünde, PARHAD Kırşehir İl Başkanlığının  üyeleri ile birlikte Kırşehir’de  önemli ziyaretler gerçekleştirdi. İl Sağlık Müdürlüğü, Ahi Evran Üniversitesi, Sendika Yöneticileri ve Kırşehir 112 Çalışanları ile Hastane Öncesi Acil Tıp Alanında yapılabilecek olan pek çok çalışma, etkinlik ve projelerin istişare edildiği önemli temaslarda bulunuldu.   Ziyaretler sıra ile, […]
Genel - 16 Aralık 2017 13:21 A A

22 Aralık Paramedikler Günü kapsamında Genel Başkanı Hasan Basri KIZILDAĞ’ın öncülüğünde, PARHAD Kırşehir İl Başkanlığının  üyeleri ile birlikte Kırşehir’de  önemli ziyaretler gerçekleştirdi.

İl Sağlık Müdürlüğü, Ahi Evran Üniversitesi, Sendika Yöneticileri ve Kırşehir 112 Çalışanları ile Hastane Öncesi Acil Tıp Alanında yapılabilecek olan pek çok çalışma, etkinlik ve projelerin istişare edildiği önemli temaslarda bulunuldu.

 

Ziyaretler sıra ile,

PARHAD Kırşehir İl Başkanı Prm. Ramazan OĞUZ  ve ekibine

İl Sağlık Müdürümüz  Uzm. Dr. Suat TÜRKOĞLU
Ahi Evran Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet GÖKBEL

Sağlık-Sen İl Başkan Yardımcısı Sayın Ahmet DALGALI,

Acil Sağlık Hizmetleri Şube Müdürü Sayın Prm. Süleyman GÖKTEKİN

Ülkemiz genelinde Acil Sağlık Hizmetleri ve Hastane Öncesi Acil Tıp alanında görev yapan sağlık çalışanları tarafından kurulan Paramedik ve Hastane Öncesi Acil Tıp Derneği (PARHAD)’ nin Kırşehir Şubesi geçtiğimiz eylül ayında açılmıştı.

 

Comments

comments

Bu haber 12643 kez okundu.
Genel - 13:21 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.