Petlas Kırşehir’de Değilmiydi ?

Kırşehir’in binlerce insan gücüyle üretim hayatına devam eden, hem bölgeye işveren hem bölgeden aldığı insan kaynağıyla iş gören sanayi devi petlas İzmir’in Türkiye Süper liginde mücadele eden Göztepe Spor Kulübüne sponsor oldu. Kırşehir spor döneminde devamlı sponsorluğu gündeme gelen, bir çok amatör spor klubünün de sponsorluk talep ettiği petlas Kırşehir’de her hangi spor faaliyetine sponsor […]
Genel - 11 Ekim 2017 21:20 A A

Kırşehir’in binlerce insan gücüyle üretim hayatına devam eden, hem bölgeye işveren hem bölgeden aldığı insan kaynağıyla iş gören sanayi devi petlas İzmir’in Türkiye Süper liginde mücadele eden Göztepe Spor Kulübüne sponsor oldu.

Kırşehir spor döneminde devamlı sponsorluğu gündeme gelen, bir çok amatör spor klubünün de sponsorluk talep ettiği petlas Kırşehir’de her hangi spor faaliyetine sponsor olmayarak Göztepe ye sponsor olması Kırşehir’de nasıl yankı bulacak merak konusu.

Göztepe spor kulübü internet sitesi ve sosyal medya ağlarından yapılan açıklama şöyle ;

Yeni Sponsorumuz Petlas

Kulübümüz ile AKO Grubu’nun lokomotifi Petlas arasında bir yıllık sponsorluk anlaşması imzalandı.

Kulüp binamızda gerçekleşen imza töreninde Yönetim Kurulu Üyemiz Doğan Mutlu, AKO Satış Direktörü Ahmet Candemir, AKO Pazarlama İletişimi Müdürü Serdar Işık ve AKO İzmir Bölge Müdürü Mehmet Emirsoy yer aldı.

AKO Satış Direktörü Ahmet Candemir imza töreninde yaptığı konuşmada Göztepe Spor Kulübüne sponsor olmaktan duyduklarını memnuniyeti dile getirdi.

Yönetim Kurulu Üyemiz Doğan Mutlu ise Petlas gibi güçlü ve yerli bir markanın desteğini aldıklarından dolayı mutlu olduklarını belirtti.

Comments

comments

Bu haber 13834 kez okundu.
Genel - 21:20 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.