PİS KOKUDAN SES GELDİ

PİS KOKUDAN SES GELDİ Ahi Evran Üniversitesi kendilerine sorduğumuz pis kokuda varan haberimize bu konunun içeriği budur ,cevabı şudur diyeceği yerde itibarımızı zedeliyorsunuz ve bunun için sizi mahkemeye veririz diye ihtarname çekerek sindirmeye çalışmış. DURDUĞUNUZ KABAHAT Sorduklarımızda, yalan yanlış varsa ne duruyorsunuz durduğunuz kabahat. Hemen bugün gidin ve sorduğumuz soruların gerçek beyanlarıyla bütün mercilere başvurun. […]
Genel - 16 Haziran 2017 16:29 A A

PİS KOKUDAN SES GELDİ

Ahi Evran Üniversitesi kendilerine sorduğumuz pis kokuda varan haberimize bu konunun içeriği budur ,cevabı şudur diyeceği yerde itibarımızı zedeliyorsunuz ve bunun için sizi mahkemeye veririz diye ihtarname çekerek sindirmeye çalışmış.

DURDUĞUNUZ KABAHAT

Sorduklarımızda, yalan yanlış varsa ne duruyorsunuz durduğunuz kabahat. Hemen bugün gidin ve sorduğumuz soruların gerçek beyanlarıyla bütün mercilere başvurun.

YANLIŞI YANLIŞLA DÜZELTEMEZSİNİZ

Sitemizin künye kısmına bakmaktan aciz bir ekibiniz var.Site yönetimimizle alakası olmayan kişilere İHTARNAME yollamak nedir ? Bu nasıl bir becerisizliktir ? Sonra çıkıpta itibarımızı zedeliyorsunuz demeyin,yanlışı yanlışla düzeltmeye çalışmayın.

BASINA SAĞLANAN GÜVENCENİN NEDENİ;TOPLUMUN SAĞLIKLI,MUTLU ve GÜVEN İÇİNDE YAŞAYABİLMESİ İÇİNDİR

İfadenize katılıyor ve yaptığımız bütün haberlerin bu yönde yapıldığını, yaşadığımız toplumda toplumu ilgilendiren konularda bilgi sahibi olmaları için SORDUK, SORUYORUZ, SORMAYA DEVAM EDİYORUZ.

Ve siz bu sorularda vay efendim itibarımız zedelendi kaprislerine kapılıyorsunuz. AÇIKLAYIN AÇIKLAYINDA toplumun mutluluk ve güvenine katkınız olsun.

Siz bu pis kokuların üzerini örtmeye çalıştıkça, akıl ve ahlak sahibi birileri çıkacak ve temiz topluma emek verenlere yürekleriyle destek vereceklerdir.

Kurumunuz bünyesinde çalışan ve yaptığımız haberlerle ŞEREF,ONUR,İTİBAR gibi kişisel varlıkları zedelenenleri korumak için mi çabanız.

SİZE TEKRAR SORUYORUM

Siz; yaptığımız haberleri ihbar olarak kabul edip, haberin detaylarını soruşturdu ve böyle bir şey olmadığı kanaatine vararak mı ŞEREF,ONUR,İTİBAR kurtarmaya çıktınız.Yoksa hiçbir inceleme yapmadan direk olarak reddetme yoluna mı gittiniz ?

İç işleyiş mekanizmalarınızın dengesi sarsılmış olabilir. Basının alışagelmiş tavrının dışına çıkmış; soran, sorgulayan, aldığı bilgileri sormaktan çekinmeyen bir yapıyla karşılaştınız için panik yapmanızı anlıyoruz.

Bünyenizde çalışanların ŞEREF,ONUR ve İTİBAR’ nın zedelendiğini iddia ediyorsunuz ama VARAN 5 ve 5 BUÇUK haberlerini incelerseniz liyakati olmayan atamaları olan çalışanlarınız kendisini KAİNATIN ÖNDERİ PEYGAMBER EFENDİMİZ (S.A.V.) ile Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayip ERDOĞAN’A benzeterek hiçte onur zedelenmesi yaşamamaktadır.

GELİN SİZ BU İNATTAN VAZGEÇİN

Yaptığımız haberleri adil bir kurul eşliğinde masaya yatırın ve çıkan sonuçları paylaşın.

Haberlerdeki soruların cevaplarını ispat etmeniz kaydı ile bizim açımızdan ne olursa olsun yayınlamaktan şeref duyacağımız, yanlışımız varsa bunu açık seçik beyan edeceğimize SÖZ veriyoruz. Yeter ki siz panik yapıp bütün işleri daha da berbat etmeyin. Çünkü daha soracağımız çok soru var. Ama anlaşılan alacağımız cevap TEHDİT Ve SUSKUNLUKLA sınırlı kalacak.

Temiz toplum hepimize lazım, eğer iyi niyetliyseniz sizde halının altını doldurmaktan vazgeçin ve elinizi taşın altına koyun.

Suç Duyurusu Yapma Hakkınızı Saklı Tutmanız dan Çekinmediğimizi İlanen Bildiririz.

KIRŞEHİR AKTÜEL GAZETESİ

Comments

comments

Bu haber 7221 kez okundu.
Genel - 16:29 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

  • Kayserili 16 Haziran 2017 17:39

    Mahkeme işlerinden anlamam ama milletin gözünden düşüyorlar. Yapılan haberler sorudan ibaretken cevap vermemek nedir ya. Ben erciyesde okuyorum bizim üniversitede böyle bişey olsa yönetim hemen el koyar olaya .. gerçekden kırşehire inanamıyorum

  • İsmail uyanik 16 Haziran 2017 17:45

    Yahu hemserim size demedilermi yalakalik yapin kimse bisey demez. Niye duzene comak sokuyirsunuz .. Adamlari rahatsiz ederseniz basiniz belaya girer iste