PTT İL MÜDÜRÜNE SORUYORUZ

Millet olarak zor günlerden geçtiğimiz, her adımı hesaplı atmamız gereken bu günlerde, Özellikle Şehit kanıyla bugün tekrar sulanan Kırşehir de yeni bir rant iddiası gündeme geldi. İddia PTT nin yeni şube atakları ve yerleriyle ilgili, Kırşehir de genel ihtiyacın oluştuğu ve şehrin yoğun yaşamının olduğu bölgeler tercih edilerek hem Ptt kurum menfeati düşünülerek hemde halkın […]
Genel - 12 Nisan 2018 20:39 A A

Millet olarak zor günlerden geçtiğimiz, her adımı hesaplı atmamız gereken bu günlerde, Özellikle Şehit kanıyla bugün tekrar sulanan Kırşehir de yeni bir rant iddiası gündeme geldi.

İddia PTT nin yeni şube atakları ve yerleriyle ilgili, Kırşehir de genel ihtiyacın oluştuğu ve şehrin yoğun yaşamının olduğu bölgeler tercih edilerek hem Ptt kurum menfeati düşünülerek hemde halkın hizmet alması kolaylaştırılacak yerler beklenirken Çok alakasız ve ilgisiz bir yer tespiti yapıldığı ve çalışmalara başlandığı iddia edildi.

Terme caddesi ve Yurtlar bölgesi halen Ptt hizmetlerini alamazken, lise caddesi , Atatürk caddesi yine bu hizmetlerden mahkumken yeni şube yeri olarak Diş Hastanesi karşısının düşünüldüğü iddia edildi.

Ayak ve talep olmayan bir bölgede yapılan yatırımın ne kadar sağlıklı olacağı tartışmaya açıldı mı bilinmez, Eğer bu iddia doğru ise ve şehir yöneticileri, siyasiler ve bürokratlarda bu işe olur verdiyse onlara da soruyoruz, MANTIKLI MI ? Eğer sizlerin haberi yoksa uyarıyoruz, inceleyin lütfen.. Milletin parası millete hizmet olarak değilde ikili ilişkilerle birileri kira alacak diye harcanıyorsa yazık, ayıp, günah…..

İşte bugün herkes şehit cenazesinde gördü ki, garibanlar can veriyor yurdu yaşatmak için. üç-beş rantçı kendi kasasını doldurmak için kurumlara dadandı ise bunun hesabını hiç biriniz veremezsiniz.

Ptt il müdürüne Saygı çerçevesinde soruyoruz,  Böyle bir yatırım planınız var mıdır ? Var ise hangi sebepten ötürüdür ? haber de adı geçen cadde ve sokaklara şube açmadan orası hak mıdır ?

Comments

comments

Bu haber 7567 kez okundu.
Genel - 20:39 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.