RAKİP ADIYAMAN 1954 SPOR PAROLA GALİBİYET

Takımımız Kırşehir Belediyespor bugün saat: 16.00’da  Adıyaman 1954 Spor ile karşı karşıya gelecek. 3.lig ikinci grup mücadelesinde gerçekleşecek karşılaşma Ahi Stadyumunda oynanacak. Maç öncesi sahada ve takımda bütün hazırlıklar tamamlandı. Karşılaşmayı takip etmek için Adıyaman’dan gelen taraftarlar  taraftar grublarımız tarafından  misafir edilerek şehir gezdirildi. Kadın taraftarlarımıza, çoçuklara, ilk ve ortaokul öğrencilerine maç bileti 1 TL […]
Genel - 8 Eylül 2018 13:32 A A

Takımımız Kırşehir Belediyespor bugün saat: 16.00’da  Adıyaman 1954 Spor ile karşı karşıya gelecek.

3.lig ikinci grup mücadelesinde gerçekleşecek karşılaşma Ahi Stadyumunda oynanacak.

Maç öncesi sahada ve takımda bütün hazırlıklar tamamlandı.

Karşılaşmayı takip etmek için Adıyaman’dan gelen taraftarlar  taraftar grublarımız tarafından  misafir edilerek şehir gezdirildi.

Kadın taraftarlarımıza, çoçuklara, ilk ve ortaokul öğrencilerine maç bileti 1 TL olarak belirlendi.

 

Kulüp Başkanı Veli Şahin maç öncesinde  Mesaj yayınladı.

Kırşehir Belediyespor başkanı Veli Şahin;

“Sevgili Kırşehir Belediyespor sevdalıları,8 yıl aradan sonra bugün evimizde profosyonel ligdeki ilk resmi maçımızı oynuyoruz. Misafirimiz Adıyamanspor, Ahi Evranın torunları olarak Ahilige yakışır şekilde Adıyamandan gelecek misafir Taraftarlarımızı karşılayıp şehrimiz tanıtalım ve esnafımıza alışveriş yapma imkanı saglayalım. Taraftar gurupları olarak saha dışında ve saha içinde centilmenliğimizi elden bırakmadan Dostluk, Kardeşlik ve Muhabbetle ilişkikerimizi devam ettirelim Kazanan Kırşehir ve Kırşehirsporumuz olsun. Göstereceginiz evsahipliği ve Takımımıza vereceginiz destek için hepinize teşekkür ediyorum Allah yardımcımız olsun.” ifadelerini kullandı.

Comments

comments

Bu haber 7520 kez okundu.
Genel - 13:32 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.