REKTÖR HOCAM HABERİN VAR MI?

Ahi Evran Üniversitesi hakkında son günlerin en çok konuşulan olaylarından birisi; personeline Rektör Vatan Karakaya’nın ve kendi ifadesiyle Bizim Bilal diye hitap ettiği BİLAL ERDOĞAN’ın isimlerini kullanarak mobing uyguladığı iddia edilen SKS Daire Başkanı Süleyman Çelik yaptığı uygulamalar. Yapılan anketler içerisinde en düşük oranla memnuniyetsizlikte zirve yapan SKS Birimi Daire Başkanı Süleyman Çelik’in “Sizi Rektöre […]
Genel - 16 Ocak 2018 12:09 A A

Ahi Evran Üniversitesi hakkında son günlerin en çok konuşulan olaylarından birisi; personeline Rektör Vatan Karakaya’nın ve kendi ifadesiyle Bizim Bilal diye hitap ettiği BİLAL ERDOĞAN’ın isimlerini kullanarak mobing uyguladığı iddia edilen SKS Daire Başkanı Süleyman Çelik yaptığı uygulamalar.

Yapılan anketler içerisinde en düşük oranla memnuniyetsizlikte zirve yapan SKS Birimi Daire Başkanı Süleyman Çelik’in “Sizi Rektöre söylerim. Memurluktan attırırım” tehditlerinin bir çok kişiye savrulması geniş çaplı rahatsızlığa sebep olduğu söyleniyor.

Sadece yemek hizmetlerinden ibaret bir çizgi haline gelen SKS sık sık yönetim buhranı yaşarken, üniversiteyi ileriye taşımaya çalışan Rektör beyin tehditkâr davranışlardan haberi var mı?

Rektör Hocam adını kullanarak memurluktan atarım iddialarını araştırdı mı?

Araştırdı ise karşısına çıkan acı gerçeklerle ve onlarca SKS memnuniyetsizliği ile nasıl başa çıkacak.

Gazetemizin tarafsız yayıncılığını, gerçeklerin üzerine ne pahasına olursa olsun gideceğimizi bildiklerini söyleyerek bize iletilen bilgiler doğrultusunda soruyoruz ve ilave ediyoruz.

Ahi Evran Üniversitesi Bizim, Rektör Bizim, Şehir Bizim, SKS Bizim, kurum ve kişilerle husumetimiz yok, doğruların peşinde, hakkı yenenlerin izine basarak size geldik ve iletiyoruz.

  • SKS Daire Başkanı Süleyman Çelik personele, “Rektöre söyleyip sizi memurluktan attırırım dedi mi?
  • Bilal Erdoğan’ın ismini kullanarak güç devşirmesi yapıyor mu?
  • Üyeliğini yaptığı STK’lardan güç devşirmesi yapıyor mu?
  • Kendisinin işe öğlene doğru geldiği doğru mu?
  • Kendisi öğlen gelmesine rağmen çalışanlara geç saatlere kadar işyerinde kalmaya zorladığı doğru mu?

 

Hiç kimsenin tehdit ve şantajla yaptığı saltanat sandalı sağlamlığını koruyamayacağı gibi bu durumda da ihbar edilen durumların gerçekliliği halinde akıbet vahim olacaktır.

Rektör Bey’e ve Ahi Evran Üniversitesi’nin Dürüst, Liyakatlı, Saygın, namuslu olduğuna inandığımız “Birkaç” yöneticisine ( Bu konuya muhatap olan ) soruyoruz…..

HABERİNİZ VAR MI?

Comments

comments

Bu haber 14746 kez okundu.
Genel - 12:09 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.