Rektör Karakaya’dan Vefat Eden Öğrencinin Ailesine Vefa

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, geçirdiği rahatsızlık nedeniyle vefat eden Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği Bölümü 4. sınıf öğrencisi İsmet Kahveci’nin ailesine onur belgesi verdi. Bu dönem mezun olacak olan İsmet Kahveci’nin Başarılı bir öğrenim hayatı geçirdiği öğrenilirken, İsmet Kahveci adına hazırlanan onur belgesi, 13 Mayıs 2018 tarihinde düzenlenen 2017-2018 Akademik Yılı Mezuniyet […]
Genel - 14 Mayıs 2018 17:47 A A

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, geçirdiği rahatsızlık nedeniyle vefat eden Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği Bölümü 4. sınıf öğrencisi İsmet Kahveci’nin ailesine onur belgesi verdi. Bu dönem mezun olacak olan İsmet Kahveci’nin Başarılı bir öğrenim hayatı geçirdiği öğrenilirken, İsmet Kahveci adına hazırlanan onur belgesi, 13 Mayıs 2018 tarihinde düzenlenen 2017-2018 Akademik Yılı Mezuniyet Töreninde öğrencinin ailesine verildi.

Duygu dolu anların yaşandığı törende Rektör Karakaya, gurur duyulacak bir evlat yetiştirdikleri için öğrencinin ailesine teşekkür etti. Aldıkları onur belgesinden dolayı çok mutlu olduklarını belirten öğrencinin ailesi aynı zamanda buruk olduklarını da belirtti. Aldıkları onur belgesinin kendileri için çok önemli olduğunu dile getiren Kahveci ailesi, Rektör Karakaya’ya vermiş olduğu belgeden dolayı teşekkür etti.

????????????????????????????????????

Comments

comments

Bu haber 11169 kez okundu.
Genel - 17:47 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.