SAADET PARTİSİ İL BAŞKANI ALİ KÖKSAL BASINLA BULUŞTU

Saadet Partisi il Başkanı Ali Köksal il başkanlığı binasında Basın mensuplarıyla kahvaltı yaptı.   Kahvaltıda yaptığı açıklamada aday adaylarını belirleyerek, genel merkeze ilettiklerini bellitti. Açıklama şu şekilde ; “24 Haziran seçimlerine gidiyoruz. İnşallah Memleketimiz ve Ülkemiz için hayırlara vesile olur. Bu seçim baskın bir seçim olduğu için. Hükümet kendi kararını verdi. İyi bir seçim atmosferinde […]
Genel - 4 Mayıs 2018 13:29 A A

Saadet Partisi il Başkanı Ali Köksal il başkanlığı binasında Basın mensuplarıyla kahvaltı yaptı.

 

Kahvaltıda yaptığı açıklamada aday adaylarını belirleyerek, genel merkeze ilettiklerini bellitti.

Açıklama şu şekilde ;

“24 Haziran seçimlerine gidiyoruz. İnşallah Memleketimiz ve Ülkemiz için hayırlara vesile olur. Bu seçim baskın bir seçim olduğu için. Hükümet kendi kararını verdi. İyi bir seçim atmosferinde biz de aday adaylarımızı tespit ettik ve bu yarışa katıldık. Mecliste olmayıp aday adayını belirlemeyen Muhalefete de Kanun ve Yasayla 100 Bin imza şartı getirildi. Saadet Partisi olarak Sn. Temel Karamollaoğlu’nu Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi için Cumhurbaşkanı Aday Adayı yaptık. 4 Mayıs’tan, 9 Mayıs’a kadar bu imza süreci devam edecek. Saadet Partisi olarak Karamollaoğlu’nun aday olabilmesi için imza kampanyamızı başlattık. Kırşehir halkından, Diğer Siyasi parti görüşlerinden ve sağduyulu kardeşlerimizden bizim aday adayımızı desteklemeleri için 100 Bin İmza ile beraber, seçim maratonunun içinde bizim aday adayımızı da görmek istiyoruz. Kırşehir halkından ve Bütün kardeşlerimizden imza bekliyoruz. Saadet Partisi yönetimi olarak 100 Bin değil, 500 Bin imza hedefimiz var.
Milletvekilliği seçimleri için 10 aday adayımız başvuru yaptı. 2 esnaf, 2 Kadın olmak üzere 10 adayımız var. Bu listemizden 4’ünü Genel Merkezimize gönderdik. Orada ki Mülakat ve görüşmelerden sonra bizlere bildirecekler. Kamuoyuyla beraber, 2 Milletvekili aday adayımızı paylaşacağız. Onlarda İnşallah Türkiye’nin geleceği ve Bu ülkeye hizmet etmek için, aşkla çalışacaklar.”

Comments

comments

Bu haber 10168 kez okundu.
Genel - 13:29 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.