SAĞLIK İL MÜDÜRÜNE SORUYORUZ ?

Öncelikle, kamuoyunda oluşan tepkiler üzerine, atama-terfi işlerinizde bazı noktaların daha kabul edilebilir düzeye geldiği için teşekkür ediyoruz Yani 150 hekimin amiri olarak sağlık memuru atamanızın teamüllere uygun düşmediğini bir şekilde anladınız ve işi ehline teslim ettiniz, yine Başhekimlikle ilgili tepkiler üzerine, durumu aile şirketi olmaktan çıkarttınız, bunlar olumlu görünürken basına verdiğiniz demeçte gerçeği yansıtmayan ifadeler […]
Genel - 1 Şubat 2018 23:13 A A

Öncelikle, kamuoyunda oluşan tepkiler üzerine, atama-terfi işlerinizde bazı noktaların daha kabul edilebilir düzeye geldiği için teşekkür ediyoruz

Yani 150 hekimin amiri olarak sağlık memuru atamanızın teamüllere uygun düşmediğini bir şekilde anladınız ve işi ehline teslim ettiniz, yine Başhekimlikle ilgili tepkiler üzerine, durumu aile şirketi olmaktan çıkarttınız, bunlar olumlu görünürken basına verdiğiniz demeçte gerçeği yansıtmayan ifadeler kulandığınızı dile getirmek istiyoruz.

Yapılan 26 atamanın 19 unun Kırşehirli olduğunu beyan etmişsiniz.

Bu şehir, ne sizden önce Mehmet Öncel bey zamanında, nede siz gelince, nede sizden sonra memleket, şehir ayrımı yapmadı- yapmayacak.

Siz geldiğiniz hafta “Türkoğlu rüzgarı esti” maşetlerini hafızamızda taze tutuyoruz.

Size ve Kırşehirli olmayana kin gütmeyecek kadar civanmert bu şehre haksızlık etmeyin.

Yaptığınız, 26 atamanın 10 ataması Kırşehirli, diğer 9 ismi açıklayın, tam liste istediğimizi, Kamuoyunun yanıltılmasına asla müsaade etmeyeceğimizi, likayaka saygı duyduğumuzu, gerekirse 26 atamanında layıkıyla yapılırsa saygı duyacağımızı arz ederek soruyoruz .

Fetö den ceza almış  eski yöneticilerin , şu an sağlık teşkilatında akademik kimliğiyle her gün poz veren yöneticilerle geçmişe dayanan hukuku varmıdır ?

Teşkilatta görev verdiğiniz kişiler, teşkilatınızda başka kimlerin yakını, sınıf arkadaşı.

Kendi emellerinizi DURU tutmak için hangi koltuklar kimlere hibe ediliyor.

Her gün onlarca kişinin telefonla randevu aldığı sistemden, doktorların isteğiyle randevu sildirildiği doğrumudur.

İdrar için ayrı, sonuç için ayrı, muayene için ayrı sıra verildiği gerçeğiyle mücadele edip ne zaman müdahale edeceksiniz.

Acilde çalışan emektar sağlıkçılara daha ne kadar yüklenecek, 30 kişiden aşağı düşmeyen kuyruklar için ne yapacaksınız. Hekim sayısını 3 e çıkartmak yeterli olacakmı, akşam polikiliniği açacakmısınız.

Neresinden tutulsa elden kalan işler için yanınıza çıkmaya çalışan şikayetçi insanlara, ben söylerim sen bana söyle diyen, müdürden çok müdürcülerden haberiniz varmı ?

Elinde kasatura ile kalem açan yeni şube müdürünüzün çalışanlara  posta koyarak, racon keserek muamele ettiğinden haberiniz varmı ?

Bu gidiş nereye ?

 

Comments

comments

Bu haber 13368 kez okundu.
Genel - 23:13 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

 • kasım 2 Şubat 2018 23:16

  Bugünde bir sürü kırşehirliyi görevinden aldılar.. sağlık resmen B.K a döndü yazıklar olsun böyle siyaseteee..

 • recep 2 Şubat 2018 23:36

  yeni idareciler bişeyden anladığı yok çalışanlar perişan herkes kaçmaya çalışıyor müdürlükten

 • Kübra 4 Şubat 2018 13:10

  Acilde yogun bakımda ihtiyaç var diye eleman alıyorlar lakin İdarecilere yakın olanlar ne hikmetse ihtiyaç olmadıgı halde toplum ruh sağlıgına ,kalite birimine ve daha sayamadıgımız masa başı işlere veriliyor.yönetim degişince bazı işler iyi olur diye düşünüyorduk ama daha kötü oldu.Hemşirelik hizmetleri müdürü kimleri kayırıyor.hangi sınıf arkadaşları aile dostları nerelerde çalışıtor

 • Üzücü 4 Şubat 2018 21:44

  Parti Kırşehir’de bitik ne yerel ne genel çok sıkıntı var umarım görürler biran önce yazık olacak

 • Kaman 5 Şubat 2018 13:00

  Hemşire hizmetleri müdürü ve yardımcısının iki yıldır plansızca yaptığı atamalar sonucunda hastane bu hale düştü günahı olmayan kişilerin yeri değişti durduk yere.İdari başarısızlığın ceremesini sağlık versin iyi çekiyor ceremesini sağlık versin çekiyor herkes koltuğunda yine pişkin pişkin oturmaya devam ediyor