SAĞLIK SEN BAŞKAN ADAYI CUMA KÖYSÜREN SORULARI CEVAPLADI

Sağlık Sen Kırşehir Şubesi 5. Olağan Genel Kurulunda Başkan Adayı Olan Cuma Köysüren Almira Podüksiyon tarafından hazırlanan Soru-Cevap programına konuk oldu. Kırşehir basınından televizyoncu ve gazetecilerin sorularını cevaplayan Cuma Köysüren, merak edilen bir çok konuya açıklık getirdi.   Sümeyye Şahin, Semra Yılmaz,Kübra atik ve  Gazetemiz yazı işleri müdürü Erdem Yeşer’in katıldığı programda sorulmayanlar sorulurken Başkan Adayı […]
Manşet Haberleri - 3 Kasım 2018 00:05 A A

Sağlık Sen Kırşehir Şubesi 5. Olağan Genel Kurulunda Başkan Adayı Olan Cuma Köysüren Almira Podüksiyon tarafından hazırlanan Soru-Cevap programına konuk oldu.

Kırşehir basınından televizyoncu ve gazetecilerin sorularını cevaplayan Cuma Köysüren, merak edilen bir çok konuya açıklık getirdi.

 

Sümeyye Şahin, Semra Yılmaz,Kübra atik ve  Gazetemiz yazı işleri müdürü Erdem Yeşer’in katıldığı programda sorulmayanlar sorulurken Başkan Adayı Cuma Köysüren sorulara açık yüreklilikle cevaplar verdi.

Delege Seçimlerinin sonuçları, iptaller, Soruşturmalar, idari görevinin sorumluluk alanına giren bir çok teknik konu, Birliktelik yemeği, sağlıkta oluşan aksaklıklar ve gelişmeleri kendi penceresinden açıklayan Cuma Köysüren, Uzun süredir gndemi ve sağlık çalışanlarını meşgul eden sendika seçimlerinde görev alan, emek veren, yorulan, incinen kırılan herkese teşekkür ederken, sandıktan çıkan sonuca rıza göstereceklerini ve bulunduğu camiada yapacak işlerde görevden kaçmayacaklarını dile getirdi.

 

 

Comments

comments

Bu haber 11212 kez okundu.
Manşet Haberleri - 00:05 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

  • hasan aksoy 3 Kasım 2018 10:26

    inşallah cuma bey kazanır. donanımlı, adil bir yönetici. genç dinamik. Mevcut başkan yandaşlarına sadece makam koltuk bulmakla meşgul. Mevcut başkanın yanına çevresine kimlerle yürüdüğüne baktığımızda zaten başkanlığa uygun olmadığı ortada. Kumandayla yönetilen başkan olmaz. Bu işler ekip işidir. Cuma beyin ekibinde dürüst sevilen dinamik kişiler mevcut. İnşallah Cuma bey kazanır, sağlıksendeki değişim hayırlı olur.