SAĞLIK-SEN YÖNETİMİNDEN AÇIKLAMALAR

Sağlık ve Sosyal Hizmet Çalışanları Sendikası (Sağlık-Sen) Kırşehir Şubesinde yapılan seçimle yeni yönetim kurulunu oluşturan Cuma Köysüren, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte gerçekleştirdiği nezaket ziyaretlerine basın yayın kuruluşları ile devam ediyor. Nezaket ziyaretleri kapsamında Akaröz Medya Grup Yönetim kurulu başkanı Abdurrahman Akaröz ve Kırşehir Aktüel gazetesi yazı işleri müdürü Erdem Yeşer ile gündemi değerlendiren Sağlık Sen […]
Genel - 16 Kasım 2018 17:40 A A

Sağlık ve Sosyal Hizmet Çalışanları Sendikası (Sağlık-Sen) Kırşehir Şubesinde yapılan seçimle yeni yönetim kurulunu oluşturan Cuma Köysüren, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte gerçekleştirdiği nezaket ziyaretlerine basın yayın kuruluşları ile devam ediyor.

Nezaket ziyaretleri kapsamında Akaröz Medya Grup Yönetim kurulu başkanı Abdurrahman Akaröz ve Kırşehir Aktüel gazetesi yazı işleri müdürü Erdem Yeşer ile gündemi değerlendiren Sağlık Sen yönetimi Uluslararası İnternet Gazeteciliği ve Gazeteciler Derneği ve Kırşehir Aktüel Gazetesine çalışmalarında başarılar diledi.

1500 üye ile Kırşehir’in en büyük STK’sı konumunda olan Sağlık-Sen’in Sağlık Camiasında memnuniyetin artması adına üzerine çok yük düştüğünü, bunun bilinci ile hareket edeceklerini dile getiren Başkan Köysüren,  Sağlık teşkilatı ve yapısı üzerinde en üst seviyede memnuniyet için ilk günden başlayan çalışmalarımız hızla devam ediyor, öncelikli sorunların tespiti ile başladığımız çözüm arayışlarında görev dağılımları yapılarak, ilgililerle görüşmeler başlatıldı.

Arayışımız lokal müdahaleler yerine Kalıcı çözümler üreterek sürekli memnuniyet sağlanmasını tesis etmek. Gelinen noktada ne Kamu menfeatlerinin nede çalışan haklarının  yara almasına müsaade etmeyeceğiz, sendikal mücadele ile hedefimiz bir tek sağlık çalışanın dahi zor durumda kalmaması, haklarının korunması, sağlıklı çalışma ortamı, sosyal haklarında esnekliğe uğramaması ve her türlü kazanımlarının korunması yolunda olurken, devletimizin kısıtlı imkanlarının heba edilmeden ülke geleceğine katma değer sağlamasını sağlayacağız inşallah.

Şundan kimsenin şüphesi olmasın; Bizler Sağlık-Sen yönetimi olarak, uyum ve koordinasyonla ortaya koyacağımız çalışmalarla bütün sağlık çalışanlarının haklarını sonuna kadar arayıp, hak kaybına uğranmayan bir çalışma sistemi gerçekleşmesinin lokomotifi olacağız, bütün üyelerin ayrımsız olarak hizmetinde olacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın.. ifadelerini kullandı.

Comments

comments

Bu haber 7540 kez okundu.
Genel - 17:40 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.