SAĞLIK-SEN’DE SEÇİM HEYECANI BAŞLIYOR

Ekim ayında yapılacak olan olağan genel kurulunda Şube başkanlığı için adaylar belli olmaya başladı, Kırşehir Sağlık Çalışanları Derneği Başkanı Yasin Yavuz adaylığını açıklayarak, destek toplama çalışmalarına başladı. Sağlık – Sen Kırşehir Şubesi Başkan Adayı Yasin YAVUZ yaptığı açıklamada; “Saygıdeğer Sağlık-Sen üyelerimiz, Bilindiği üzere 2 yıl önce Ülkemizde yaşanan 15 Temmuz hain darbe girişimi sonrasında birçok kurum ve […]
Genel - 18 Temmuz 2018 23:37 A A

Ekim ayında yapılacak olan olağan genel kurulunda Şube başkanlığı için adaylar belli olmaya başladı, Kırşehir Sağlık Çalışanları Derneği Başkanı Yasin Yavuz adaylığını açıklayarak, destek toplama çalışmalarına başladı.

Sağlık – Sen Kırşehir Şubesi Başkan Adayı Yasin YAVUZ yaptığı açıklamada;

Saygıdeğer Sağlık-Sen üyelerimiz, Bilindiği üzere 2 yıl önce Ülkemizde yaşanan 15 Temmuz hain darbe girişimi sonrasında birçok kurum ve sivil toplum kuruluşlarının yönetim kademesinde değişiklikler olmuştur. 
Bu durumdan etkilenen Sağlık-Sen Kırşehir Şubesinde de geçtiğimiz Mart ayı içerisinde olağanüstü seçime gidilmek durumunda kalınmıştır. 
Bu süreçte aday olduğumuz Sağlık-Sen Kırşehir Şubesinin Ekim ayında yapılacak olan Olağan Genel Kurulunda da arkadaşlarımızla yaptığımız istişareler neticesinde Şube Başkanlığı için aday olmamız kararı alınmıştır.

Hiç kimseden icazet ve emir almadan, kimseye minnet borcumuz olmadan sağlık çalışanı arkadaşlarımızdan aldığımız güçle, sadece onlara hizmet etmek adına çıktığımız bu yolda daha da güçlendirdiğimiz ekibimizle birlikte siz kıymetli Sağlık- Sen üyelerimizin desteğini bekliyoruz. Saygılarımla..” ifadelerini kullandı.

 

Comments

comments

Bu haber 10194 kez okundu.
Genel - 23:37 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.