SAHNE TOZU YUTTULAR

Cumhuriyet İlkokulu Anasınıfı öğrencileri Almira Tiyatro Akademi’de  tiyatro etkinliğine katılarak sanat dolu bir gün yaşadılar. Öğrencilerinin Sanat dallarını yakından tanımaları için sanat atölyelerinde uygulamalı dersler veren Anasınıfı öğretmeni Yasemin Dağlı’nın bu haftaki uğrak yeri Almira Tiyatro oldu. Tiyatro eğitmeni Ufuk Cengiz’in gün boyu genç sanatçılarla tiyatro yaptığı etkinlikte Öğrenciler hem eğlendi hem öğrendi.   Almira […]
Genel - 8 Şubat 2019 10:19 A A

Cumhuriyet İlkokulu Anasınıfı öğrencileri Almira Tiyatro Akademi’de  tiyatro etkinliğine katılarak sanat dolu bir gün yaşadılar.

Öğrencilerinin Sanat dallarını yakından tanımaları için sanat atölyelerinde uygulamalı dersler veren Anasınıfı öğretmeni Yasemin Dağlı’nın bu haftaki uğrak yeri Almira Tiyatro oldu.

Tiyatro eğitmeni Ufuk Cengiz’in gün boyu genç sanatçılarla tiyatro yaptığı etkinlikte Öğrenciler hem eğlendi hem öğrendi.

 

Almira Çocuk Oyunları

Almira Çocuk Oyunları başladı…Rezervasyon & Bilgi: 0541 544 1453

Almira Tiyatro Akademi & Sanat Kafe paylaştı: 7 Şubat 2019 Perşembe

 

Sanat’ın hayat damarlarından birisi  olduğunu ifade eden öğretmen Yasemin Dağlı, ” Bir çok etkinlikle ve sanatsal faaliyetlerin içerisinde uygulamalı olarak yer alarak çocuklarımızı daha iyi keşfediyoruz, inanılmaz keyif aldıkları tiyatro etkinliğimizde fark ettik ki bu sanata yatkın olan çocuklarımız var. Bu çocuklarımızın geleceği için çok önemli bir etkinlik oldu, Sevgili Ufuk Cengiz hocamıza ilgilerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz“dedi

Comments

comments

Bu haber 4466 kez okundu.
Genel - 10:19 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.