SANAYİ SİTESİNDEKİ YANGINDA BİR ÇOK İŞ YERİ ZARAR GÖRDÜ

Kırşehir sanayi sitesi keresteciler kısmında çıkan yangında çok sayıda iş yeri zarar görürken, olay yerine kurulan mobil sağlık ekipleri dumandan etkilenen bir çok kişiye müdahalede bulundu. Toprak mahsulleri Ofisi yerleşkesindeki otları yakmak isterken çıkan yangının rüzgarında etkisiyle üst kısma sıçramasını engel olunamadığı bilgisi edinildi. Kırşehir Belediyesi,Orman İşletme Müdürlüğü, Petlas, Mucur belediyesi, özel şirketlerin tankerleri yangına […]
Genel - 2 Ekim 2018 10:38 A A

Kırşehir sanayi sitesi keresteciler kısmında çıkan yangında çok sayıda iş yeri zarar görürken, olay yerine kurulan mobil sağlık ekipleri dumandan etkilenen bir çok kişiye müdahalede bulundu.

Toprak mahsulleri Ofisi yerleşkesindeki otları yakmak isterken çıkan yangının rüzgarında etkisiyle üst kısma sıçramasını engel olunamadığı bilgisi edinildi.


Kırşehir Belediyesi,Orman İşletme Müdürlüğü, Petlas, Mucur belediyesi, özel şirketlerin tankerleri yangına müdahale ederken, ilk gelen itfaiyenin suyunun çalışmaması vatandaşları kızdırdı.


Belediye başkan yardımcısı Veli Şahin ve itfaiye müdürünün olay yerinde söndürme çalışmalarında aktif olarak çalıştıkları gözlenirken, Canını hiçe sayan bir çok itfaiye eri ve özellikle işyeri sahibinin dumandan olumsuz etkilenerek Mobil sağlık biriminde tedavi edildikleri gözlendi.


Akşam saatlerine kadar gücünü azaltarak devam eden yangının soğutma çalışmaları devam ederken, emniyet ve itfaiye yetkilileri olay yerinde incelemelere başladı.


Kırşehir Aktüel ailesi olarak elim olaydan zarar gören esnafımıza ve Kırşehir’e geçmiş olsun dileklerimizi arz ediyoruz.

Comments

comments

Bu haber 16000 kez okundu.
Genel - 10:38 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.