SEHER ÜNSAL’DAN KADİR GECESİ MESAJI

AK Parti Kırşehir İl Başkanı Seher Ünsal, Anneler Günü dolayısıyla mesaj yayımladı. Bugün merhamet ve vicdanlarıyla ufkumuzu, gönlümüzü ve geleceğimizi aydınlatan, Gelecek nesillerin yetiştirilmesinde en büyük sorumluluğu üstlenen, fedakarlığın ve sınırsız sevginin timsali, en kıymetli sığınağımız, ilk öğretmenimiz annelerimizin Anneler günü… Kutlu olsun. “HÜRMETLERİN EN BÜYÜĞÜNÜ HAK EDEN ANNELERİMİZ” “Hepimiz için şefkat yuvası ve güvenli […]
Genel - 8 Mayıs 2021 22:19 A A

AK Parti Kırşehir İl Başkanı Seher Ünsal, Anneler Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.

Bugün merhamet ve vicdanlarıyla ufkumuzu, gönlümüzü ve geleceğimizi aydınlatan, Gelecek nesillerin yetiştirilmesinde en büyük sorumluluğu üstlenen, fedakarlığın ve sınırsız sevginin timsali, en kıymetli sığınağımız, ilk öğretmenimiz annelerimizin Anneler günü…

Kutlu olsun.

“HÜRMETLERİN EN BÜYÜĞÜNÜ HAK EDEN ANNELERİMİZ”

“Hepimiz için şefkat yuvası ve güvenli bir liman olan annelerimiz, ‘Cennetin annelerin ayaklarının altında olduğuna’ inanan bizler için baş tacıdır. Üzerimizdeki haklarını hiçbir zaman ödeyemeyeceğimiz annelerimiz, geleceğimizi emanet ettiğimiz çocuk ve gençlerimizin duygularının, düşüncelerinin ve karakterlerinin şekillenmesinde temel rol üstlenmekte; karşılıksız sevgi, sabır ve fedakarlık gibi yüce hasletleriyle tüm topluma örnek olmaktadırlar.

Evlatları için tüm zorluklara göğüs geren ve engin hoşgörüsüyle yolumuzu aydınlatan annelerimizin, ihtiyaçlarının ve beklentilerinin karşılanması, mutlu ve huzurlu olmaları, hayat şartlarının iyileştirilmesi hususunda yılmadan çalışmayı sürdüreceğiz.

Bu duygu ve düşüncelerle, başta şehit anneleri olmak üzere, bütün annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyorum ahirete irtihal etmiş tüm annelerimizi rahmetle ve minnetle yad ediyorum.

 

Comments

comments

Bu haber 5430 kez okundu.
Genel - 22:19 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.