ŞEHİDİN DOĞUM GÜNÜNDE MEVLİT OKUTULDU

Şehit Polis Memuru Hayrettin Yılmaz’ın doğumunun 30. yıldönümünde adına mevlit okutuldu. Kırşehir Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinde düzenlenen mevlit programına Vali İbrahim Akın ve eşi Saliha Akın’ın yanı sıra İl Emniyet Müdürü İsmail Hakkı Akyüz, İl Jandarma Komutan Vekili J. Yrb. Suat Orhan, Dernek Başkanı Mutlu Kılıçaslan, şehidin ailesi ve diğer şehit yakınları […]
Manşet Haberleri - 27 Temmuz 2019 09:37 A A

Şehit Polis Memuru Hayrettin Yılmaz’ın doğumunun 30. yıldönümünde adına mevlit okutuldu.

Kırşehir Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinde düzenlenen mevlit programına Vali İbrahim Akın ve eşi Saliha Akın’ın yanı sıra İl Emniyet Müdürü İsmail Hakkı Akyüz, İl Jandarma Komutan Vekili J. Yrb. Suat Orhan, Dernek Başkanı Mutlu Kılıçaslan, şehidin ailesi ve diğer şehit yakınları katıldı.

Vali İbrahim Akın, yapılan duanın ardından yaptığı konuşmada, Şehit Polis Memuru Hayrettin Yılmaz ve diğer bütün şehitlerimize Allah’tan rahmet, yakınlarına da başsağlığı diledi.

Bilindiği gibi Polis Memuru Hayrettin Yılmaz, geçtiğimiz yıl Bursa ili Osmangazi ilçesinde motosikletli tim ekibinin taksiye çarpması sonucu yaralanmış, tedavi gördüğü hastanede yaşam mücadelesini kaybederek şehit olmuştu.

Comments

comments

Bu haber 3798 kez okundu.
Manşet Haberleri - 09:37 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.