ŞEHİT AİLELERİ SOSYAL YARDIMLAŞMA ve DAYANIŞMA DERNEĞİ BAŞKANI MUTLU KILIÇASLAN 23 NİSAN MESAJI

Şehitlerimizin Ulusal Egemenlik için ölüme koşarak destan yazdığı Tarihimizin bekçileri çocuklarımıza Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ün armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını, sevgi,barış ve huzur getirmesi temennisiyle tebrik ediyorum. Onurlu ve Şanlı Ulusal Kurtuluş Mücadelesi ve o mücadeleye yön veren Meclisimiz’in açılması, Anadolu’nun işgalden kurtulması ve Cumhuriyet’in ilan edilmesiyle, ulusal egemenlik yolunda […]
Genel - 22 Nisan 2018 21:23 A A

Şehitlerimizin Ulusal Egemenlik için ölüme koşarak destan yazdığı Tarihimizin bekçileri çocuklarımıza Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ün armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını, sevgi,barış ve huzur getirmesi temennisiyle tebrik ediyorum.

Onurlu ve Şanlı Ulusal Kurtuluş Mücadelesi ve o mücadeleye yön veren Meclisimiz’in açılması, Anadolu’nun işgalden kurtulması ve Cumhuriyet’in ilan edilmesiyle, ulusal egemenlik yolunda varılan kazanımların, tüm Dünya çocuklarıyla kutlanmasına öncülük eden Kadir şinas Türk toplumu Her nefer her nefes de Barış için mücadele edecek ve bu uğurda kutsallarını çiğnetmeden Dün Sakarya da, Dumlupınar da, Çanakkale de, Kıbrıs ta  olduğu gibi bugün bütün sınır hattında, Afrin de üzerine düşen görevi layıkıyla yerine getirecektir.

Bugünün çocukları, kendilerini Tarih bilinciyle koruyup kollayarak, İlim, İrfan, Bilim ve fennin ışığında geleceğimizi aydınlatarak şanlı tarihimizde yeni çığırlar açacaktır.

Bu düşünce ve kucak dolusu sevgilerimizle 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı en içten dileklerimizle kutluyoruz.

Comments

comments

Bu haber 7409 kez okundu.
Genel - 21:23 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.