ŞEHİT AİLELERİ VATAN SEVGİSİ AŞILAMAYA DEVAM EDİYOR

Kırşehir Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ile Ahi Evran Üniversitesi Türkçe Öğretmenliği öğrencileri tarafından hazırlanan “Bayrakta Al Olanlar: Şehitlerimiz” konulu Şiir ve Müzik Dinletisi, 8 Mayıs Salı günü saat 20.00’de Neşet Ertaş Sanat ve Kültür Merkezi’nde halka sunulacak. Kırşehir Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Mutlu Kılıçaslan, Şiir ve Müzik Dinletisi’nin ücretsiz olduğunu […]
Genel - 3 Mayıs 2018 11:28 A A

Kırşehir Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ile Ahi Evran Üniversitesi Türkçe Öğretmenliği öğrencileri tarafından hazırlanan “Bayrakta Al Olanlar: Şehitlerimiz” konulu Şiir ve Müzik Dinletisi, 8 Mayıs Salı günü saat 20.00’de Neşet Ertaş Sanat ve Kültür Merkezi’nde halka sunulacak.

Kırşehir Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Mutlu Kılıçaslan, Şiir ve Müzik Dinletisi’nin ücretsiz olduğunu açıkladı.
Kırşehir Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Mutlu Kılıçaslan yaptığı açıklamada, “Derneğimiz ile yakından ilgilenen Yrd. Doç. Dr. Bahadır Gülbahar ile Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya’ya sonsuz teşekkürler. Bayrakta Al Olanlar: Şehitlerimiz konulu şiir ve müzik dinletisinde şehitlerimiz anılacak.

Biliyoruz ki;

Şehidin arzusu bir daha şehit olmak

Cennetin kapısında habibini bulmak

Şehitler üzülür, dualardan unutulmak

Herkese nasip olmaz ki şehit olmaktır” diye konuştu.

Comments

comments

Bu haber 12065 kez okundu.
Genel - 11:28 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.