ŞEHİT ANNELERİ VE HUZUR EVİ SAKİNLERİ UNUTULMADI

Sağlık sen ve yönetimi Anneler günü münasebeti ile Şehit anneleri ve Huzurevi sakinlerini ziyaret etti. Şehit aileleri ziyaretini  Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Ramazan Baykara ile gerçekleştiren Sağlık sen  şube başkanı Yasin Yücesan   “Vatan,devlet ve Bizler için evlatlarını feda eden Annelerimiz için ne yapsak az. Rabbim Bütün Şehit Annelerimizden razı olsun” dedi.   Ziyaretine huzurevindeki […]
Genel - 14 Mayıs 2018 21:05 A A

Sağlık sen ve yönetimi Anneler günü münasebeti ile Şehit anneleri ve Huzurevi sakinlerini ziyaret etti.

Şehit aileleri ziyaretini  Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Ramazan Baykara ile gerçekleştiren Sağlık sen  şube başkanı Yasin Yücesan   “Vatan,devlet ve Bizler için evlatlarını feda eden Annelerimiz için ne yapsak az. Rabbim Bütün Şehit Annelerimizden razı olsun” dedi.

 

Ziyaretine huzurevindeki annelerle devam eden Sağlık sen yönetimi burada yaptığı açıklamada; “Bugün Huzurevimizdeki Annelerimizin Anneler gününü kutladık…Yanlarında olmak istedik..Rabbim hepsine hayırlı ömürler versin..Bizlere ev sahipliği yapan Müdür Yadımcımız Sn: Aslan Ardıç Bey’e ilgisinden dolayı teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.

 

Comments

comments

Bu haber 7344 kez okundu.
Genel - 21:05 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.