ŞEHİT TAYFUN KAVUN’UN ŞEHADET BELGESİ TAKDİM EDİLDİ

Hakkari’nin Şemdinli ilçesinde güvenlik güçleri ile terör örgütü mensupları arasında çıkan çatışmada şehit olan piyade sözleşmeli er Tayfun Kavun’un “şehadet belgesi” ailesine verildi. AK Parti Kırşehir Milletvekili Salih Çetinkaya, KırşehirBelediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Askerlik Şube Başkanı Yüzbaşı Harun Ağaç, merkez Yenice Mahallesi’nde yaşayan şehidin babaevini ziyaret etti. Okunan Kur’an-ı Kerim’in ardından Çetinkaya ve Bahçeci, şehadet belgesini baba Recep ve […]
Genel - 8 Aralık 2017 17:08 A A

Hakkari’nin Şemdinli ilçesinde güvenlik güçleri ile terör örgütü mensupları arasında çıkan çatışmada şehit olan piyade sözleşmeli er Tayfun Kavun’un “şehadet belgesi” ailesine verildi.

AK Parti Kırşehir Milletvekili Salih Çetinkaya, KırşehirBelediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Askerlik Şube Başkanı Yüzbaşı Harun Ağaç, merkez Yenice Mahallesi’nde yaşayan şehidin babaevini ziyaret etti.

Okunan Kur’an-ı Kerim’in ardından Çetinkaya ve Bahçeci, şehadet belgesini baba Recep ve anne Ayşe Kavun’a takdim etti. Şehidin ailesine başsağlığı dileyen Belediye Başkanı Bahçeci, “Bu belge, her Türk genci için şeref belgesidir. Allah rahmet eylesin. Bizleri de onun şefaatine nail eylesin. Devletimiz her zaman sizin yanınızda.” dedi.

Şehit babası Kavun da “Vatan sağ olsun. Devletimiz bizim için gereken her şeyi yapıyor.” diye konuştu.

Ziyarette, Kırşehir Şehit Aileleri Derneği Başkanı Mutlu Kılıçaslan, AK Parti Kırşehir İl Başkanı Muzaffer Aslan, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Ramazan Baykara da hazır bulundu.

Comments

comments

Bu haber 6417 kez okundu.
Genel - 17:08 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.