ŞEHİTLERE VEFA

Çiçekdağı Anadolu İmam-Hatip Lisesi öğrencileri ŞEHİTLERE VEFA gecesi düzenledi. Halk Eğitim Merkezi Toplantı salonunda yapılan organizasyona Şehit aileleri ve gaziler katıldı, katılımın yüksek olduğu program Kur’an-ı kerim tilaveti ve Dua edilerek başlarken, İstiklal Marşı okunması ve Şehitlerimiz için Saygı duruşunun ardından devam edildi. Program da bir konuşma yapan okul müdürü Ünal Kaya, Şehitliğin Peygamberlikten sonra […]
Genel - 10 Nisan 2018 14:57 A A

Çiçekdağı Anadolu İmam-Hatip Lisesi öğrencileri ŞEHİTLERE VEFA gecesi düzenledi.

Halk Eğitim Merkezi Toplantı salonunda yapılan organizasyona Şehit aileleri ve gaziler katıldı, katılımın yüksek olduğu program Kur’an-ı kerim tilaveti ve Dua edilerek başlarken, İstiklal Marşı okunması ve Şehitlerimiz için Saygı duruşunun ardından devam edildi.

Program da bir konuşma yapan okul müdürü Ünal Kaya, Şehitliğin Peygamberlikten sonra en yüksek Manevi mertebe olduğunu söyledi.

Şehitlerimize Vefa Duygusu Projesi kapsamında ilçedeki Şehit ailelerinin Öğrenciler tarafından ziyaret edildiğini belirten Kaya, Milli birlik ve beraberlik duygusu geliştirilmek istenmiştir.

Öğrencilerin devamlı olarak hatim yaptığının altını çizen Kaya, şehit ailelerine Manevi destek olmaya çalıştıklarını söyledi.

Proğramın ilerleyen kısımlarında Şiir dinletisi, Türküler ve ilahiler söylendi. Öğrenciler tarafından hazırlanan Çiçekdağı şehitlerinin slayt gösterisi izlendi.

 

Comments

comments

Bu haber 13787 kez okundu.
Genel - 14:57 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.