ŞEHİTLİKTE HÜZÜNLÜ BAYRAM

Kırşehir’de de şehit yakınları ve protokol üyeleri, Kurban Bayramı öncesinde Şehit Hava Pilot Astsubay Çavuş Ahmet Tozluklu Şehitliği’ndeki kabirleri ziyaret etti. Sabah erken saatlerden itibaren şehitliğe gelen şehit yakınları, kabirlerin bakımını yaparak dua okudu. Ziyaret sırasında duygulu anlar yaşayan şehit aileleri gözyaşı döktü. Kırşehir Şehit Aileleri Derneği Başkanı Ahmet Beşkardaş, Kurban Bayramı öncesinde şehitliğin adeta şehitlerle buluşma […]
Genel - 31 Ağustos 2017 21:27 A A

Kırşehir’de de şehit yakınları ve protokol üyeleri, Kurban Bayramı öncesinde Şehit Hava Pilot Astsubay Çavuş Ahmet Tozluklu Şehitliği’ndeki kabirleri ziyaret etti.

Sabah erken saatlerden itibaren şehitliğe gelen şehit yakınları, kabirlerin bakımını yaparak dua okudu. Ziyaret sırasında duygulu anlar yaşayan şehit aileleri gözyaşı döktü.

Kırşehir Şehit Aileleri Derneği Başkanı Ahmet Beşkardaş, Kurban Bayramı öncesinde şehitliğin adeta şehitlerle buluşma yeri haline geldiğini, hep birlikte hüzünlü ama gururla dua okuduklarını söyledi.

Şehitlikte daha sonra Kurban Bayramı dolayısıyla tören düzenlendi. Kur’an-ı Kerim okunmasının ardından Kırşehir Müftüsü Osman Arslan şehitler için dua etti.

Daha sonra Kırşehir Valisi Necati Şentürk, Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, İl Emniyet Müdürü İsmail Hakkı Akyüz, Şehit Aileleri Derneği Başkanı Beşkardaş, askeri erkan ve şehit yakınları kabirlere karanfiller bırakarak dua okudu. Vali Şentürk, kabir ziyaretinin ardından şehit aileleriyle bir süre sohbet ederek, şehitlere Allah’tan rahmet diledi.

Comments

comments

Bu haber 9000 kez okundu.
Genel - 21:27 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

  • HATİCE 6 Eylül 2017 21:58

    ALLAHrahmet eylesin.. çok acı .. rabbim akan kanı durdursun