Şehrimizin Kıymetli,Çalışkan Ve Üretken Esnafı AKGÜN ENERJİ’NİN Sahibi ALİ RIZA YARDIM İftar Yemeği Verdi

Şehrimizin Kıymetli , Çalışkan ve Üretken Esnafı AKGÜN ENERJİ’nin Sahibi ALİ RIZA YARDIM  Harika Bir İftar Daveti Verdi . Esnafın yemeği kendi dağıttığı herkesle teker teker ilgilenilen, piknik tadında, düğün kalabalığında verilen iftar özellikle çocuklara pozitif ayrım yapılarak ikramlarda bulunulması herkes tarafından takdirle karsilandi. Protokol olmayan, zengin fakir, amir memur esnaf, çocuk büyük , ayrımdan […]
Genel - 3 Haziran 2017 13:07 A A

Şehrimizin Kıymetli , Çalışkan ve Üretken Esnafı AKGÜN ENERJİ’nin Sahibi ALİ RIZA YARDIM  Harika Bir İftar Daveti Verdi .

Esnafın yemeği kendi dağıttığı herkesle teker teker ilgilenilen, piknik tadında, düğün kalabalığında verilen iftar özellikle çocuklara pozitif ayrım yapılarak ikramlarda bulunulması herkes tarafından takdirle karsilandi.
Protokol olmayan, zengin fakir, amir memur esnaf, çocuk büyük , ayrımdan uzak , gönülleri okşayan muazzam bir iftar verildi .

Umarız gönülden gönüle giden bu iftar köprüleri hep bu sağlamlikla atılır… BIZDE KIRSEHIR AKTUEL OLARAK sevgili ALI RIZA YARDIMA TEŞEKKÜR EDiYOR , hayırlı işler diliyoruz..

Comments

comments

Bu haber 13016 kez okundu.
Genel - 13:07 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.