SERDAR DURUMU BULANIK MI?

Mali işler daire başkanı Serdar Duru nun vukuatlarına her gün yenisi ekleniyor. Ahi Evran Üniversitesi nin her toplulukla bağlantısı olan danışmanı ile kafa kafa ya verip bütün adımlarını o akıla göre yapan, Kırıkkale den geldiği günden beri her gelenin adamı her gidenin bedduasının baştacı olan ,her devrin adamı olmayı başaran, Rota yemek ihalesinde baş mimar […]
Genel - 15 Ağustos 2017 01:03 A A

Mali işler daire başkanı Serdar Duru nun vukuatlarına her gün yenisi ekleniyor.

Ahi Evran Üniversitesi nin her toplulukla bağlantısı olan danışmanı ile kafa kafa ya verip bütün adımlarını o akıla göre yapan,

Kırıkkale den geldiği günden beri her gelenin adamı her gidenin bedduasının baştacı olan ,her devrin adamı olmayı başaran,

Rota yemek ihalesinde baş mimar olarak adı geçen,

Kantin ihalesini eline yüzüne bulaştırıp 4 ay kapalı bırakan ,vatandaşı mağdur eden,

Devleti defalarca zarara uğratan,

Üniversiteye ve kendinize döner sermayeden ne kadar çok pay alırım hesabına harcadığınız mesaiyi biraz kurum menfaatlerine harcasanız şimdi hastanede bu kadar kargaşa olmazdı.

Yaptığınız menfi hatalardan dolayı şimdi doktorlar ameliyata girmek istemiyorken, hemşirelerin nöbet paralarına göz dikmekte nedir.

Hastanenin büyük orandaki yükünü sırtlayan,her türlü cefayı çeken sağlık personellerinin az eleman çok iş mantığı ile , tüccar mantığı ile , babanızın uşağı gibi çalıştırılmasına uğraşmak, çaba harcamak ne ile izah edilebilir acaba.

En yoğun bölümlerde bile tek personel bırakılmasına umarız sendikalardan yüksek bir ses gelerek müdahale edileceğine inanıyoruz.

Genel sekreterlik personelinin yemek yemesi yasak olduğu halde her öğün yemekhaneden yemek yiyerek helal haram ayrımı yapmayan serdar durunun yaptığı ihalelerin ve keyfi uygulamaların kalitesinin şehrin duyarlı yöneticilerince tartışılma zamanı gelmedimi.

 

 

Comments

comments

Bu haber 11174 kez okundu.
Genel - 01:03 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.