SIDIKLILAR EKİCİOĞLU’NU MİSAFİR ETTİ

Sıdıklı Köyleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ile CHP Belediye Encümen Adayı Murat Adıyaman’ın tertip ettiği buluşma gecesinin konuğu Selahattin Ekicioğlu oldu. Dernek başkanı Mehmet Uzun, açılış konuşmasında bütün partilere ve adaylara başarılar dilerken ” Artık yaşanabilir bir Kırşehir İstiyoruz” ifadelerini kullandı Sıdıklılara hitap eden CHP Kırşehir Belediye Başkan Adayı Selahattin Ekicioğlu, Kırşehir’in en büyük sorununun […]
Genel - 14 Mart 2019 10:41 A A

Sıdıklı Köyleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ile CHP Belediye Encümen Adayı Murat Adıyaman’ın tertip ettiği buluşma gecesinin konuğu Selahattin Ekicioğlu oldu.

Dernek başkanı Mehmet Uzun, açılış konuşmasında bütün partilere ve adaylara başarılar dilerken ” Artık yaşanabilir bir Kırşehir İstiyoruz” ifadelerini kullandı

Sıdıklılara hitap eden CHP Kırşehir Belediye Başkan Adayı Selahattin Ekicioğlu, Kırşehir’in en büyük sorununun işsizlik olduğunu belirttiği konuşmasında, İstihdam üretecek projelerle, Kooperatifleşme ile sorunları çözeceklerini ifade etti.

Dernek Başkanı Mehmet Uzun’un Selahattin Ekicioğlu’na günün anısına hediye takdimi sonrası ikili bütün konukları tek tek uğurladı.

 

Comments

comments

Bu haber 7449 kez okundu.
Genel - 10:41 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.