“ŞİİRLİ MUHABBET” MEST ETTİ

Kırşehir Şehit Aileleri tarafından Şiirli Muhabbet programı düzenlendi. Gençlik Projeleri Destek Programı kapsamında, Neşet Ertaş Kültür ve Sanat Merkezinde, Kırşehir Şehit Aileleri Derneği tarafından düzenlenen ve Gençlik ve Spor Bakanlığı’nca desteklenen “Şiirli Muhabbet” programı şair Serdar Tuncer’in katılımıyla gerçekleşti. Şehitlerimizin fotoğraflarından oluşan sergi ve ikramlarla başlayan programa Vali İbrahim Akın, eşi Saliha Akın ve çocukları, Milletvekili […]
Genel - 29 Nisan 2019 13:44 A A

Kırşehir Şehit Aileleri tarafından Şiirli Muhabbet programı düzenlendi.

Gençlik Projeleri Destek Programı kapsamında, Neşet Ertaş Kültür ve Sanat Merkezinde, Kırşehir Şehit Aileleri Derneği tarafından düzenlenen ve Gençlik ve Spor Bakanlığı’nca desteklenen “Şiirli Muhabbet” programı şair Serdar Tuncer’in katılımıyla gerçekleşti.

Şehitlerimizin fotoğraflarından oluşan sergi ve ikramlarla başlayan programa Vali İbrahim Akın,
eşi Saliha Akın ve çocukları, Milletvekili Metin İlhan, Belediye Başkan Yardımcısı Nuri Araz, daire müdürleri, Kırşehir Şehit Aileleri Derneği Başkanı Mutlu Kılıçaslan, şehit yakınları ve vatandaşlar katıldı.

Şehitlerimizin ruhuna okunan Kuran-ı Kerim tilaveti ile başlayan programda Şair-Yazar Serdar Tuncer konuklara şiir dinletisi sundu.

 

Comments

comments

Bu haber 5146 kez okundu.
Genel - 13:44 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.