SİZ BARİ YAPMAYIN. ALLAH AŞKINA

Devlet kadrolarından fetö/pdy yi temizlemek için başlatılan Mülakat sistemi her kurum ve siyaset adamları tarafından yakınlarını işe alma kapısı olarak işlemekte. Umarız  fetö nün yeniden yapılanması engelleniyordur ama kurumların masum insanlar üzrinde yapmış olduğu çıkar ve rant operasyonları bitmiyor. Tabi kılıflar hazır olduğu için cami çalmakta mahsur olmuyor. Mülakat kılıfı ile yapılan haksızlık kervanına müftülük […]
Genel - 15 Ağustos 2017 15:37 A A

Devlet kadrolarından fetö/pdy yi temizlemek için başlatılan Mülakat sistemi her kurum ve siyaset adamları tarafından yakınlarını işe alma kapısı olarak işlemekte.

Umarız  fetö nün yeniden yapılanması engelleniyordur ama kurumların masum insanlar üzrinde yapmış olduğu çıkar ve rant operasyonları bitmiyor.

Tabi kılıflar hazır olduğu için cami çalmakta mahsur olmuyor. Mülakat kılıfı ile yapılan haksızlık kervanına müftülük de katılınca ALLAH AŞKINA yapmayın dememek mümkün değil.

Listeler incelendiğinde ve mülakata giren başarılı ve başarısız öğrencilerin söylemlerine göre alım yapılacak birimlerin okulunu 4 yıl fazla okuyup KPSS den ekstra 20 puan fazla alınmasına rağmen, mülakat yapan kişiye daha önce ismi verilmediği için mülakattan BAŞARISIZ olarak ayrılıyor.

Madem listeleriniz hazır, milleti neden köyden kentten sürüye sürüye getiriyorsunuz.

Açıklama yapın, tahkikatı yapılan kişiler arasından oluşan listemiz şu diye.

Mülakat yapınca adil mi oluyorsunuz yani. Her kurumda var kardeşim diyorsanız, cübbenizi asacaksınız milletin önüne geçip namaz kıldırmayacaksınız.

Kürsüye çıkınca saatlerce hak hukuk adalet den bahsetmek elbette sizin göreviniz, bunun eksikliğinden hicap ve ızdırap duyarız ama ana babaların yarı aç yarı tok olarak okutup büyütüp liyakat sahibi yapmaya çalıştığı çocuklarının hakkını yemek senin kürsüde söylediğini etkisiz kılar hocam.

Bu yazıma ayeti kerime ve hadisi şerif ile süsleyim desem el bizi kınar hocam, bak bak diyanete ayet hadis öğretiyor diye.

Hepiniz belli tedris den geçtiniz, kiminiz alim kiminiz kurra… yakışmaz sizin gibi kuruma.

Listelerde kpss den 60 alan lise mezunu ile kpss den 80 alan üniversite mezununun mülakattan 60 alması ve defaat la bunun olması umarım size de kılıf, mazeret uyduracak bir durum olarak gelmez. HAK TEALA nın adaleti ile vicdanlarınızı baş başa bırakıyoruz.

Gelin siz bu keyfi ve adil olmayan eylemlerinizi sigaya çekin yoksa bir molla kasım gelir sizi sigaya çeker yunus misali..

 

 

Comments

comments

Bu haber 5693 kez okundu.
Genel - 15:37 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.