SİZ HAYAL EDİN ONLAR GERÇEKLEŞTİRSİN

Kırşehir Çalışma ve İŞKUR İl Müdürlüğü ve KOSGEB’in ortaklaşa düzlenmiş olduğu Uygulamalı Girişimcilik Eğitimine katılarak belge almaya hak kazanan İsmail Kılıç ve Canip Kılıç’ın ortaklığında Hayal Bayan Kuaförü dün saat 13.00’te açıldı. Açılışa  İŞKUR İl Müdürü Metin Ülgen Kaya, TSO Müdürü Selahattin Ekicioğlu, siyasi parti temsilcileri ve birçok vatandaş katıldı. Yoğun katılımın olduğu açılışta konuşan […]
Genel - 11 Ekim 2017 14:26 A A

Kırşehir Çalışma ve İŞKUR İl Müdürlüğü ve KOSGEB’in ortaklaşa düzlenmiş olduğu Uygulamalı Girişimcilik Eğitimine katılarak belge almaya hak kazanan İsmail Kılıç ve Canip Kılıç’ın ortaklığında Hayal Bayan Kuaförü dün saat 13.00’te açıldı.

Açılışa  İŞKUR İl Müdürü Metin Ülgen Kaya, TSO Müdürü Selahattin Ekicioğlu, siyasi parti temsilcileri ve birçok vatandaş katıldı.

Yoğun katılımın olduğu açılışta konuşan İŞKUR İl Müdürü Metin Ülgen Kaya, Kırşehir İŞKUR olarak işletme sahibi olan İsmail Kılıç’a ve ortağı Canip Kılıç’a iş hayatına kazandırmaktan ve bu iş yerinde hem işveren olarak, hem de çalışacak olan kişileri istihdama kazandırmaktan mutluluk duyduklarını söyledi.

Hayal Bayan Kuaförü sahipleri Canip Kılıç ve İsmail Kılıç yaptıkları açıklamada “Kırşehir Çalışma ve İŞKUR İl Müdürlüğü ve KOSGEB’in ortaklaşa düzlenmiş olduğu Uygulamalı Girişimcilik Eğitimine katılarak belgemizi aldık ve işyerimizi açtık. Burada Allah’ın izni ile Kırşehir Halkı’na elimizden gelen hizmeti vermeye çalışacağız. Bizleri bu günde yalnız bırakmayan İŞKUR İl Müdürü Metin Ülgen Kaya, TSO Müdürü Selahattin Ekicioğlu, siyasi parti temsilcileri ve değerli dostlarımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.  Unutmayın Siz Hayal Edin Biz Gerçekleştirelim… ifadelerini kullandılar.

Bizlerde Kırşehir Aktüel Gazetesi olarak Hayal Bayan Kuaförü işletmecileri Canip Kılıç ve İsmail Kılıç’a hayırlı olsun der bol kazançlar dileriz…

 

Comments

comments

Bu haber 11413 kez okundu.
Genel - 14:26 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.