SİZE SÖYLÜYORUM…

Herkese anladığı dilden konuşmanın gerekliliği günden güne artıyor. Hepinize tek tek zaman harcayıp vakti heba etmeyede gerek yok, onun için hepiniz birsiniz ve sözlerim tek tek kime söylendiği muhatabınca anlaşılacaktır. Kurum, kamu kuruluşu, siyasi, müdür, başkan,amir, yetkili kim olursan ol önce o makama saygın davran sonra o makama saygıyı muhafaza etsinler diye çalış. Sizin makamınıza […]
Genel - 7 Ocak 2018 00:09 A A

Herkese anladığı dilden konuşmanın gerekliliği günden güne artıyor.

Hepinize tek tek zaman harcayıp vakti heba etmeyede gerek yok, onun için hepiniz birsiniz ve sözlerim tek tek kime söylendiği muhatabınca anlaşılacaktır.

Kurum, kamu kuruluşu, siyasi, müdür, başkan,amir, yetkili kim olursan ol önce o makama saygın davran sonra o makama saygıyı muhafaza etsinler diye çalış.

Sizin makamınıza değil, makama saygımız var..biz makamı değil seni saygın görmüyoruz.

Kendi ikbali için her türlü kılığa giren, sünedikçe sünepeleşen, rant görünce ağzının suyu akan, ağzı yalandan şalap şalap eden, kimsenin halini bilmeyen, halden anlamayan, korkak, titrek, bazen hadsiz bazen hudutsuz, bazen tehditkar, bazen şantaj ustası, dedikodu kazanının kepçecisi,  bildin değil mi kendini..

Hesap soran yok değil mi, kitap zaten yok… şunu bil yatacak yerin de yok..

Gün gelir hesap soran çıkar derler ya eskiler, işte o gün bugünler, hesap soran da KIRŞEHİR AKTÜEL ..

 

Eleneceksiniz ince ince elekten

 

Yaptığınız usülsüzlükler, yalakalıkla üstünde durduğunuz koltukları yar etmeyecek size,

Bizimle ne derdin var deme, eşimizi dostumuzu tehdit ederken düşünecektin sen onu.

KIRŞEHİR AKTÜEL ailesinin hiç bir ferdi, kanuna, nizama, topluma, devletine, ahlaka mugayyir davranış sergilemezken, siz kim oluyorsunuz da bizi okuyan kıymetli okuyucuları sayfamızı beğendi diye tehdit ediyorsun, Kim oluyorsunuz da onlarla diyaloğu keseceksiniz diyorsunuz.

Sen; mahkemeye veren şarlatan, bir top daha kağıt al,daha çok gideriz mahkemeye, altındaki koltuğun varya, işte o koltuk…. işte o koltuk pislik içinde ve yavaş yavaş olamayacak  bitişin, ahlaksızca yaptığın işler gün yüzüne çıkacak.

Ne dedik Aktüel olarak, şantaja, baskıya boyun eğmeyeceğiz, kimsenin silahşörlüğünü yapmayacağız, haksızlık, hukuksuzluk yapanın denetçisi olacağız, garibin, gurebanın yanında duracağız, belgesiz iftira haber yapmayacağız, kamu menfeati adına, Allah rızası için hesap soracağız bunuda özgür basının bize verdiği yetki, cesaret ve görevle yapacağız dedik. Kötümü dedik, bak daha bir sene olmadan 30 a yakın etkili ve cesur haber yaptık.. bir gün adalet sanada lazım olur diye düşünmezsen sıra sanada gelecek.

Basın demişken, seniide unuttum sanma , sen görmedim,duymadım,bilmiyorum demeye devam et bakalım.  Bu milletin yüzüne nasıl bakıyorsun bu kadar yediğin teraneyle şaşırıyoruz, bizi kendinize benzetemediğiniz için kahroluyorunuz biliyoruz lakin daha çok kahrolacaksınız.

Sevgili siyasetçi,bürokrat, boyalı basın ve koltuklu arkadaşlar, panik yapmayın , daha yeni başlıyoruz…….

 

Comments

comments

Bu haber 10017 kez okundu.
Genel - 00:09 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.