SON ŞEHİDİMİZ’İN ŞEHADET BELGESİ TAKDİM EDİLDİ

Son şehidimiz Süleyman Sevimin abisi Cem Sevim küçük bir video paylaşmış ve not düşmüştü. Cem Sevim’in paylaşımı şu şekilde ; Hani küçükken hep dedinya! Ana ben büyüyünce asker olacağım vatanımı hep koruyup kahraman olacagim! – Oldun oğul oldun. -ASKERDE oldun KAHRAMANDA..   Kırşehir’in hain teröre örgütleriyle mücadele ederken kahramanca hayatını fedan eden şehitlerinden son şehidimiz olan […]
Genel - 26 Haziran 2018 12:19 A A

Son şehidimiz Süleyman Sevimin abisi Cem Sevim küçük bir video paylaşmış ve not düşmüştü. Cem Sevim’in paylaşımı şu şekilde ; Hani küçükken hep dedinya! Ana ben büyüyünce asker olacağım vatanımı hep koruyup kahraman olacagim!
– Oldun oğul oldun.
-ASKERDE oldun KAHRAMANDA..

 

Kırşehir’in hain teröre örgütleriyle mücadele ederken kahramanca hayatını fedan eden şehitlerinden son şehidimiz olan Piyade Sözleşmeli Er Süleyman Sevim’in ailesine “Şehadet Belgesi” takdim etti.

Şehidimizin Kırşehir’deki evini ziyaret ederek ailesi ile görüşen Kırşehir Valisi İbrahim Akın,  şehidimizin ailesine başsağlığı dileyerek “Şehadet Belgesi”ni takdim etti.

 

Şehitlerimizin yakınları ile sürekli bir araya gelerek acılarına ortak olduklarını belirten Kırşehir Valisi İbrahim Akın,  “Şehitlik herkese nasip olmayacak kadar kutsal bir mertebedir. Süleyman kardeşimiz de en yüksek mertebeye ulaşmıştır. Bu topraklara vatan diyebiliyorsak bunu şehitlerimize borçluyuz. Şehitlerimizin ailelerine devletimiz gereken desteği vermektedir. Bizler de her fırsatta şehitlerimizin bizlere emanetleri olan aileleri ile bir araya gelerek, acılarını paylaşıyoruz. Bütün şehitlerimize Allah’tan rahmet, yakınlarına sabırlar diliyorum.” dedi.

 

Askerlik Şubesi Başkanı Per. Yzb. Harun Ağaç, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Ramazan Baykara ve Kırşehir Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Mutlu Kılıçaslan’ın da yer aldığı ziyaret, İl Müftüsü Mehmet Yaman’ın okuduğu Kuran tilavetinin ardından Vali İbrahim Akın, şehidimizin ailesine ‘Şehadet Belgesi’ni takdim etmesi ile sona erdi.

 

Comments

comments

Bu haber 8296 kez okundu.
Genel - 12:19 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.