SOSYAL GÜVENLİK KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜ ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLERE İFTAR VERDİ

SGK il müdürlüğü tarafından, Şehit Aileleri, Malül Gaziler ve Muharip gazilere iftar proğramı tertip edildi. Konuklarını Ağalar Konağı girişinde tek tek karşılayan SGK il müdürü Hacı Mehmet Akdeniz ve yetkililer Proğram sonrasında misafirlerini tek tek uğurladı. İftar yemeği sonrası yaptığı kısa konuşmada Anayasanın Şehit ailelerimizi ve Gazilerimizi korumak ve en iyi hayat şartlarında yaşatmakla ilgili […]
Genel - 1 Haziran 2018 01:27 A A

SGK il müdürlüğü tarafından, Şehit Aileleri, Malül Gaziler ve Muharip gazilere iftar proğramı tertip edildi.

Konuklarını Ağalar Konağı girişinde tek tek karşılayan SGK il müdürü Hacı Mehmet Akdeniz ve yetkililer Proğram sonrasında misafirlerini tek tek uğurladı.

İftar yemeği sonrası yaptığı kısa konuşmada Anayasanın Şehit ailelerimizi ve Gazilerimizi korumak ve en iyi hayat şartlarında yaşatmakla ilgili yasa olduğunun altını çizen Akdeniz, “Sizler anayasamız ve Devletimizin koruması altındasınız, bizler sizlere ne kadar hizmet edersek edelim, sizin vatana yaptığınız hizmetin karşılığı asla olamaz” dedi.

SGK il müdürlüğü ve çalışanlar olarak Kurum işlerinde Şehit aileleri ve Gazilere öncelik verildiğini belirten Hacı Mehmet Akdeniz davete icabet ettikleri için misafirlerine teşekkür etti.

 

Comments

comments

Bu haber 6598 kez okundu.
Genel - 01:27 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.