SUÇLAMALARA AÇIKLAMA GELDİ

KIRŞEHİR’İN ÖZ EVLADI OLARAK GÖRDÜĞÜ İSMAİL ALTUNSARAY’IN KONSERİ HALEN BELLİ OLMAYAN NEDENLERLE VE DEĞİŞİK İDDEALARLA İPTAL EDİLEREK YENİ SANATÇI İSİMLERİ HALKA DUYURULMUŞTU.. BUNUN ÜZERİNE İSMAİL ALTUNSARAY CEPESİN’DEN OLAYLARIN AKSİNE İDDEALARIN YANILTICI İFADELERLE DOLU OLDUĞU SÖYLENDİ. İSMAİL ALTUNSARAY’IN BASIN AÇIKLAMASI ; ”SAYGIDEĞER KIRŞEHİRLİ HEMŞEHRİLERİMİZ, KIRŞEHİR İL TİCARET MÜDÜRLÜĞÜ’NÜN YETKİSİNDE AHİLİK HAFTASI KAPSAMINDA 18 EYLÜL’DE GERÇEKLEŞECEK OLAN […]
Genel - 16 Eylül 2017 22:46 A A

KIRŞEHİR’İN ÖZ EVLADI OLARAK GÖRDÜĞÜ İSMAİL ALTUNSARAY’IN KONSERİ HALEN BELLİ OLMAYAN NEDENLERLE VE DEĞİŞİK İDDEALARLA İPTAL EDİLEREK YENİ SANATÇI İSİMLERİ HALKA DUYURULMUŞTU..

BUNUN ÜZERİNE İSMAİL ALTUNSARAY CEPESİN’DEN OLAYLARIN AKSİNE İDDEALARIN YANILTICI İFADELERLE DOLU OLDUĞU SÖYLENDİ.

İSMAİL ALTUNSARAY’IN BASIN AÇIKLAMASI ;

”SAYGIDEĞER KIRŞEHİRLİ HEMŞEHRİLERİMİZ,

KIRŞEHİR İL TİCARET MÜDÜRLÜĞÜ’NÜN YETKİSİNDE AHİLİK HAFTASI KAPSAMINDA 18 EYLÜL’DE GERÇEKLEŞECEK OLAN KONSERİMİZİ, NE YAZIK Kİ “İL TİCARET MÜDÜRÜ” MAHMUT DALGALI’NIN SORUMSUZCA VE HEMŞEHRİ OLMAMIZI SUİSTİMAL EDİCİ TAVIRLARI SEBEBİYLE İPTAL ETMEK ZORUNDA KALDIK. DALGALI, KIRŞEHİR’DE YEREL GAZETE’DE ÇIKAN HABERDE KENDİ HATALARINI VE SORUMSUZ DAVRANIŞINI BASTIRMAK İÇİN SANATÇIMIZ İSMAİL ALTUNSARAY HAKKINDA ASILSIZ İFADELER KULLANARAK KAMUOYU ÖNÜNDE SANATÇIMIZI KASITLI OLARAK ZOR DURUMA DÜŞÜRMEYİ AMAÇLAMIŞTIR. SANATÇIMIZ HAKKINDAKİ BU ASILSIZ HABER DOLAYISIYLA BU AÇIKLAMAYI YAYINLAMAK ZORUNDA KALDIK. AYLAR ÖNCESİNDEN AHİLİK HAFTASI İÇİN BİZİMLE GÖRÜŞEN MÜDÜR MAHMUT DALGALI, EVVELA AHİLİK HAFTASI KONSERİ İÇİN BİZİ ARAMIŞ, KARŞILIKLI ANLAŞMA SÖZLÜ OLARAK SAĞLANMIŞTIR. ANLAŞMA ESNASINDA OĞLUNUN DÜĞÜNÜNÜ DE BU ANLAŞMAYA DAHİL ETMEK İSTEYEN MAHMUT BEY’E BÖYLE BİR DURUMU KABUL ETMEMİZİN MÜMKÜN OLAMAYACAĞI SÖYLENMİŞTİR. MAHMUT BEY OĞLUNUN DÜĞÜNÜNÜ DE BU ANLAŞMAYA DAHİL ETMENİN DERDİNE DÜŞMÜŞTÜR. NETİCESİNDE AHİLİK KONSERİ İÇİN KENDİSİYLE SÖZLÜ OLARAK ANLAŞILAN, KARŞILIKLI ANLAŞTIĞIMIZ ŞARTLAR DOĞRULTUSUNDA PROFESYONELCE HAZIRLAMIŞ OLDUĞUMUZ SÖZLEŞMEYE GAYRICİDDİ TAVIRLARIYLA İMZA ATMAMAK İÇİN TÜRLÜ BAHANELER UYDURUP ZAMAN KAZANMAK İSTEYEN, SON GÜNLERE KADAR TELEFONLARIMIZI DAHİ AÇMAYAN, BİZİM DIŞIMIZDAKİ BÜTÜN SANATÇILARIN ŞARTLARINI EKSİKSİZ KABUL EDEN VE SÖZÜM ONA “SEN BİZİM EVLÂDIMIZSIN” SÖYLEMİYLE KIRŞEHİR’İN ADINI KULLANARAK BİZİ OYALAYAN MAHMUT DALGALI; MEMLEKETİMİZE OLAN BAĞLILIĞIMIZI SUİSTİMAL ETMEYE ÇALIŞMIŞ, BİZİ DE FAZLA ÜCRET TALEP ETMEKLE SUÇLAMIŞTIR. BİZE KAYBETTİRDİĞİ BU ZAMAN ZARFINDA MEMLEKETİMİZ KIRŞEHİR’İN ADINI KENDİSİNE SÜREKLİ KORUMA KALKANI YAPMAYA ÇALIŞMIŞTIR. TALEP EDİLEN ÜCRET ON KİŞİLİK BİR EKİBİN ( MÜZİSYENLER, ULAŞIM VE MENAJERLİK VB.) HİZMETİ KARŞILIĞIDIR. BUNU BİLE BİLE MAHMUT DALGALI’NIN BİR SANATÇIYI MEMLEKETİNE KARŞI PARA SEBEBİYLE KÜÇÜK DÜŞÜRMEYE KALKIŞMASI ÇOK ÜZÜCÜDÜR. BUNA KARŞILIK KIRŞEHİR HALKI İSMAİL ALTUNSARAY‘IN NE KADAR MÜTEVAZI OLDUĞUNU, HEMŞEHRİLERİNİ KIRMAYACAĞINI ÇOK İYİ BİLİR. BÖYLE UCUZ SÖYLEMLER MEMLEKETİ KIRŞEHİR İLE İSMAİLALTUNSARAY‘IN ARASINI ASLA BOZAMAZ. BİZİ ASIL ÜZEN TÜRKİYE’Yİ İL, İLÇE DEMEDEN KARIŞ KARIŞ GEZİP KONSERLER VEREN, GİTTİĞİ HİÇBİR ŞEHİRDE SIKINTI YAŞAMAYIP SAYGI GÖREN SANATÇIMIZIN, KENDİ MEMLEKETİNDE, SORUMLU KİŞİLER TARAFINDAN HAFİFE ALINMASI VE SAYGISIZLIĞA MARUZ KALMASIDIR. BU SEBEPLE BÜTÜN DERDİ BİZİ CANIMIZDAN ÇOK SEVDİĞİMİZ MEMLEKETİMİZLE SINAMAK, BİZİM ÜZERİMİZDEN POPÜLERLİK KAZANMAK OLAN “İL TİCARET MÜDÜRÜ” MAHMUT DALGALI BAŞTA OLMAK ÜZERE, BU ÜZÜCÜ OLAYLARDA PAYI OLANLARI KINIYOR, BAŞTA MEMLEKETİMİZ KIRŞEHİR OLMAK ÜZERE BU VB. MAKAMLARA DEVLETİN VERDİĞİ YETKİYİ ADİL VE DÜRÜST BİR ŞEKİLDE KULLANAN KİŞİLERİN GELMESİNİ TEMENNİ EDİYORUZ. SAYGILARIMIZLA…” açıklamasında bulundu.

 

Comments

comments

Bu haber 6766 kez okundu.
Genel - 22:46 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.