SÜLEYMAN DOĞAN, YENİDEN GÜVEN TAZELEDİ

Türk Ocakları Kırşehir Şubesi’nin olağan genel kurulunda, 3 dönemdir şube başkanlığı yapan Süleyman Doğan, tekrar başkan seçilirken yeni yönetim kurulu seçimleri de yapıldı. 25 Şubat 2018 Pazar günü saat 12.00 de Neşet Ertaş Kültür Sanat Merkezi Âşık Said Konferans Salonu’nda 300’yakın katılımcının yer aldığı  tek liste olarak  girilen genel kurulda ,Doğan yeniden Güven Tazeledi. “OCAĞIMIZA, […]
Genel - 26 Şubat 2018 22:29 A A

Türk Ocakları Kırşehir Şubesi’nin olağan genel kurulunda, 3 dönemdir şube başkanlığı yapan Süleyman Doğan, tekrar başkan seçilirken yeni yönetim kurulu seçimleri de yapıldı.

25 Şubat 2018 Pazar günü saat 12.00 de Neşet Ertaş Kültür Sanat Merkezi Âşık Said Konferans Salonu’nda 300’yakın katılımcının yer aldığı  tek liste olarak  girilen genel kurulda ,Doğan yeniden Güven Tazeledi.

“OCAĞIMIZA, OCAKLILARA VE TÜRK MİLLETİNE HAYIRLI VE UĞURLU OLSUN”

Türk Ocağı  Olağan Genel Kurul Seçimlerinde konuşma gerçekleştiren Doğan, “Afrin’de Allah’ın izniyle Türk Ordusu zaferle çıkar ve dualarımız onlarla. Afrin şehitlerini ve aramızda ansızın ani rahatsızlığı ile ölümle ayrılan Ahmet Şahan abimi rahmet ve minnetle anıyorum. Başkanlığını yürüttüğüm, büyük bir heyecan ve aşkla bağlı olduğum, Türklüğü yaşatmak için Türk milletinin hizmetinde olan Ocağımızın Şube çalışmalarının değerlendirileceği ve gelecek faaliyet yılları için plânlamaların yapılacağı? Olağan Genel Kurulumuzun Ocağımıza, Ocaklılara ve Türk milletine hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum.  Bu vesileyle başta kendisi de bir Türk Ocaklı olan ulu önder Atatürk olmak üzere, Aziz Cumhuriyetimizin ve Türk Ocaklarının bütün kurucularını saygıyla yâd ediyor ve mânevî huzurlarında saygıyla eğiliyorum. Ruhları şâd olsun”

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün 1926 Türk Ocağı Kurultayında yaptığı konuşmasından bir alıntıyla konuşmasını sürdüren Doğan şöyle dedi:  “Biz doğrudan doğruya milliyetperveriz ve Türk milliyetçisiyiz. Cumhuriyetimizin mesnedi Türk camiasıdır. Bu camianın evlâdı ne kadar Türk harsı ile meşbû olursa o camiaya istinat eden cumhuriyet de o kadar kuvvetli olur.” Türklüğün yüceltilmesi ülküsüyle kurulan Ocağımız; millî kültürün, millî birliğin kuvvetlendirilmesini esas alarak verdiği hizmetleri bütün yurt sathına hatta bütün Türk Dünyası’na taşımak için, açıldığı günden bu yana, büyük gayret göstermiştir.

 “Türk Ocakları Kırşehir Şubesi her zaman aziz milletimizin ve devletimizin hizmetindedir. Bulunduğu her ilde her daim saygın bir yere sahip olan Türk Ocakları Şubeleri, illerimizin başta mülki idarecileri olmak üzere halkın her kesimi ile sıkı diyaloglar içerisindedir. Bunlara Şükürler olsun ki hiçbir zaman Yüce Allah’ın izni ile ne haddimizi aştık ne de mağrur olduk. Konuşmama burada son verirken, şu anda burada bulunan ya da mazereti nedeniyle aramızda olamayan, destek veren ya da vermeyen tüm üyelerimiz ve misafirlerimize, değerli basın mensuplarımıza teşekkür eder, kongremizin hayırlara vesile olmasını dilerim”

YÖNETİM KURULU ( ASİL)

1, Prof. Dr. Ufuk Karadavut, 2, Doç. Dr. Ahmet Gündüz, 3, Öğrt.Gör.Mehmet Özdemir, 4, Dr.Metin Durandurdu,5, Dr. Oğuz Kocamış, 6, Dr. Memiş Kumuşcı, 7, Süleyman Doğan

DENETLEME KURULU ( ASİL )

1, Öğrt. Gör. Nejat Oymak, 2, Ferit Okkay, 3, Kadir Ekin

ÜST KURUL DELEGESİ (ASİL )

1, Doç.Dr.Yusuf Erdoğdu, 2, Veysel Turgut, 3, Asım Ersalan

YÖNETİM KURULU ( ASİL)

1, Prof. Dr. Ufuk Karadavut, 2, Doç. Dr. Ahmet Gündüz, 3, Öğrt.Gör.Mehmet Özdemir, 4, Dr.Metin Durandurdu, 5, Dr. Oğuz Kocamış, 6, Dr. Memiş Kumuşcı, 7, Süleyman Doğan

DENETLEME KURULU ( ASİL )

1, Öğrt. Gör. Nejat Oymak, 2, Ferit Okkay, 3, Kadir Ekin

ÜST KURUL DELEGESİ (ASİL )

1, Doç.Dr. Yusuf ERDOĞDU, 2, Veysel Turgut, 3, Asım ERSALAN

Comments

comments

Bu haber 10248 kez okundu.
Genel - 22:29 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.