TAŞERON İŞÇİLERİN KADROYA GEÇİŞ SÜRECİ

TAŞERON İŞÇİLERİN KADROYA GEÇİŞ SÜRECİ (Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanımız Sayın Jülide SARIEROĞLU’nun talimatlarıyla; taşeronların kadroya geçiş süreci ile ilgili her türlü eksiklik, muazzalı durumlar ve sorunların çözümü için Kırşehir Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürlüğü ile Kırşehir Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü görevlendirilmiştir.) Sayın Cumhurbaşkanımızın talimatları doğrultusunda Kamu Kurumları ile Belediyeler ve Özel İdareler […]
Genel - 3 Ocak 2018 20:40 A A

TAŞERON İŞÇİLERİN KADROYA GEÇİŞ SÜRECİ

(Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanımız Sayın Jülide SARIEROĞLU’nun talimatlarıyla; taşeronların kadroya geçiş süreci ile ilgili her türlü eksiklik, muazzalı durumlar ve sorunların çözümü için Kırşehir Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürlüğü ile Kırşehir Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü görevlendirilmiştir.)

Sayın Cumhurbaşkanımızın talimatları doğrultusunda Kamu Kurumları ile Belediyeler ve Özel İdareler bünyesinde çalışmakta olan taşeron işçilerimizin kadroya alınma süreci 02.01.2018 tarihi itibariyle başlamış bulunmaktadır. Başvurular 11.01.2018 tarihine kadar alınacaktır. Taşeron işçi kapsamında çalışan işçiler kendi kurumuna başvuru yapacaktır.

Belediyeler ve Özel İdarelerde çalışan taşeron işçiler, Belediye ve Özel İdarelerin mevcut veya yeni kurulacak şirketleri bünyesinde kadroya geçirilecektir.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanımız Sayın Jülide SARIEROĞLU’nun talimatlarıyla; taşeronların kadroya geçiş süreci ile ilgili her türlü eksiklik, muazzalı durumlar ve sorunların çözümü için Kırşehir Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürlüğü ile Kırşehir Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü görevlendirilmiştir.

Yaşanabilecek sorunların çözümü ve kadroya geçiş sürecinin sağlıklı bir şekilde yürütülebilmesi için her iki kurumumuzun, kadroya geçişte sorun yaşayan kamu kurumlarımız ve ilgili taşeronlarımıza  sorun çözümü ve bilgilendirme noktasında kapılarımız sonuna kadar açıktır.

 

 

Comments

comments

Bu haber 8017 kez okundu.
Genel - 20:40 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.