TEŞEKKÜR MESAJI

31 Mart yerel seçimlerde Ak Parti Belediye Başkan Aday adayı olan Barbaros Dulkadiroğlu, Teşekkür mesajı yayınladı. “Memleketime ve milletimize hizmet etmek için çıktığım bu yolda , AK Parti Kırşehir Belediye Başkanı Aday Adayı olarak şahsıma destek veren başta Eşime, Aileme, can yoldaşı arkadaşlarıma, tüm partililere, ilçe teşkilatlarına, sivil toplum örgütü temsilcilerine,teşkilatımızın her kademesindeki AK Kadrolara, […]
Genel - 6 Aralık 2018 17:07 A A

31 Mart yerel seçimlerde Ak Parti Belediye Başkan Aday adayı olan Barbaros Dulkadiroğlu, Teşekkür mesajı yayınladı.

“Memleketime ve milletimize hizmet etmek için çıktığım bu yolda , AK Parti Kırşehir Belediye Başkanı Aday Adayı olarak şahsıma destek veren başta Eşime, Aileme, can yoldaşı arkadaşlarıma, tüm partililere, ilçe teşkilatlarına, sivil toplum örgütü temsilcilerine,teşkilatımızın her kademesindeki AK Kadrolara, sivil toplum kuruluşlarına, medya temsilcilerine üzerimize hakkı olanlara, aday adaylığı kampanyam sürecinde bize destek verem tüm Kırşehirli hemşerilerime teşekkür eder saygılar sunarım.

Bu kutsal davaya gönülden bağlı bir kardeşiniz olarak yola çıkarken makamların bir öneminin olmadığını ve asıl olan hizmet olduğunu tekrar ediyorum. Bundan sonra da görevim ne olursa olsun memleketime ve AK Parti’ye hizmet noktasında elimden ne gelirse tereddütsüz yapacağımı bilmenizi isterim.

Ak Parti  Genel Merkezimiz mevcut Belediye Başkanımız Sayın Yaşar Bahçeci ile Kırşehir’de devam etme kararı almıştır.

Hakkımızda Hayırlısı diyerek çıktığımız Belediye Başkanı aday adaylığında bizler için hayırlısının böyle olduğuna inanarak durmak yok yola devam diyebilmenin haklı gururu içerisindeyim.

Kırşehir Belediye Başkanlığı’na aday gösterilen Sayın YAŞAR BAHÇECİ’nin  Kırşehir’imize yapacakları hizmetlerde her zaman yanlarında olacağımı bildirir başarılar dilerim. Durmak Yok Yola Devam”

 

Comments

comments

Bu haber 6718 kez okundu.
Genel - 17:07 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.