TEŞKİLATA MESAJ VERDİ

Kamuoyunu meşgul eden siyasi söylemler üzerine bir açıklama yayınlayan Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Bilgehan Altaş, Parti içerisindeki beraberliğin önemine dikkat çekti. Bilgehan Altaş yaptığı yazılı açıklamada MHP lideri Devlet Bahçeliye Teşekkür ederken, sosyal medya üzerinden algı yürüten sahte hesaplar içinde toplumu uyardı. Bilgehan Altaş, yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı; Değerli Hemşehrilerim,   Bildiğiniz üzere […]
Genel - 27 Kasım 2018 13:36 A A

Kamuoyunu meşgul eden siyasi söylemler üzerine bir açıklama yayınlayan Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Bilgehan Altaş, Parti içerisindeki beraberliğin önemine dikkat çekti.

Bilgehan Altaş yaptığı yazılı açıklamada MHP lideri Devlet Bahçeliye Teşekkür ederken, sosyal medya üzerinden algı yürüten sahte hesaplar içinde toplumu uyardı.

Bilgehan Altaş, yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı;

Değerli Hemşehrilerim,

 

Bildiğiniz üzere 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan Mahalli seçimler için partimizden Kırşehir İl Belediye Başkanlığı için 4 aday adayı  müracaatta bulunmuştur. Ancak  mevcut Belediye başkanlarımız ve  hatta İl ve İlçe başkanlarımız için   adaylık başvurusu gerekli olmadığından başvuruda bulunulmadı. Ülke genelinde yapılan temayül yoklaması ilimizin de içerisinde bulunduğu birçok ilde ihtiyaç duyulmadığı için gerçekleştirilmedi.

 

AK Parti Genel Merkezimiz ilgili kurulları ile teşkilatımız;  birebir görüşmeler, anket çalışmaları, telefon anketleri ile en doğru adayın açıklanması yoklamaları ve adaylar için anket çalışmaları, birçok ilde ve tüm ilçelerde temayül yoklaması da yapılmıştır. Sayın Genel Başkanımız ve Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan 31 Mart da gerçekleştirilecek seçimin ne kadar önemli olduğunu ve partimizin en doğru adaylar ile yola çıkacağını her fırsatta açıkladı.

 

Bilinmelidir ki; her toplulukta farklı görüş vardır-ki bu zenginliğimizdir-ancak partililerimiz arasında muhalefet yoktur. Adayımız açıklandığında bir yumruk olmasını da biliriz.Diğer partililerin adaylarına saygı duymakla birlikte açıkçası çokta ilgilenmiyoruz. Biz teşkilat mensupları da ile İl Başkanlığımız başkanlığında kim açıklanır ise açıklansın en iyisi olduğunu bilir,bir bütün halinde adayımızın yanında hep birlikte sizlerden yetki isteriz.

 

Son dönemde şehrimizde özellikle Sosyal medya üzerinde açılan sahte hesaplar ile   yanıltıcı , provoke edici, ayrıştırıcı ve bilgi kirliliği oluşturan paylaşımlar yapıldığını müşahede etmekteyiz. Bu tür hesapların yayınladığı her haber bilgi kirliliği meydana getirmek ve bilgi paylaşmak değil seçmeni olumsuz yönde etkilemek amaçlıdır. Bu tür hesapların ve paylaşımların kime ve neye hizmet ettiği hiç bir zaman bilinememektedir. 15 Temmuz öncesi açılan FETÖ/PDY hesaplarını andıran bu paylaşımları dikkate almamak ve hesapların şikâyet edilmesi gerekmektedir.

 

15 Temmuzda başlayan her adımda hiç bir menfaat gütmeden Sadece devlet bekasını düşünen ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yanında durup Cumhur ittifakını devam ettiren Sayın Devlet Bahçeli’nin onurlu duruşunu saygı ile karşılıyoruz. Sayın Genel başkanın hiç bir siyasi gaye içerisinde hiç bir karşılık beklemeden verdiği desteğin altında sadece Vatan sevgisi ve Ülke Menfaatleri olduğunu biliyoruz. Bugün geldiğimiz nokta da yapılan birlikteliğe sahip çıkmak ve Cumhur İttifakının ayakta kalması için elden geleni yapacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın.

 

Bildiğiniz gibi partimizin Belediye başkanlığı başvuru süreci sona ermiştir. Ancak İl Genel Meclisi üyeliği ve Belediye meclis üyeliği başvuruları 03 Aralık 2018 tarihine kadar devam etmektedir. Yoğun bir başvuru trafiği yaşamaktayız. Pazartesi günü başvurularımız sona erecektir.

 

Bugün gün birlik ve beraberlik günüdür. Sayın Cumhurbaşkanımızın tensipleri ile belirlenecek aday açıklanana kadar yapılan ve yapılacak olan hiç bir yorum ve paylaşıma itibar edilmemesi gerekmektedir. 17 yıldır Ülkemizin kalkınmasının temel taşı olan Ak Partin Yıpratılması Ülke ve özellikle Kırşehir’ in geleceğine fayda sağlamayacaktır. Ak Parti adayı açıklanması ile yine ve yeniden , her zaman olduğu gibi kendi yoluna, inandığı hedefe süratle ulaşacaktır ve bundan da kimsenin endişesi olmasın.

 

 

 

 

Comments

comments

Bu haber 5802 kez okundu.
Genel - 13:36 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.